Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



RE: VoiceLab - Mazzakollo - 12-04-2013 11:45

Witam !
Nagrałem godzinkę, i poprosiłem poprzez maila o weryfikację. Minął już prawie tydzień, a nie dostałem jeszcze maila potwierdzającego sprawdzenie nagrań. Powinien w ogóle taki mail przyjść ? Jeśli to istotne, nagrywałem jeszcze w marcu.


RE: VoiceLab - toivlas - 12-04-2013 13:31

bardzo często im serwer pada.
swoją drogą ciekawe czy pracownicy voicelab czytają to forum..


RE: VoiceLab - WazzaP - 12-04-2013 13:44

(12-04-2013 11:45)Mazzakollo napisał(a):  Witam !
Nagrałem godzinkę, i poprosiłem poprzez maila o weryfikację. Minął już prawie tydzień, a nie dostałem jeszcze maila potwierdzającego sprawdzenie nagrań. Powinien w ogóle taki mail przyjść ? Jeśli to istotne, nagrywałem jeszcze w marcu.

Powinni Ci napisać info, że sprawdzili. Może masz gdzieś w spamie? Na wszelki wypadek napisz do nich czy już sprawdzili..;-)


RE: VoiceLab - zabek121 - 12-04-2013 14:27

Od wczoraj od 18 wciąż strona nie działa... ktoś wie co się dzieje?


RE: VoiceLab - marta1990 - 12-04-2013 15:25

strona nadal nie działą, czy ktoś kontaktował się z nimi w tej sprawie?


RE: VoiceLab - NanMin - 12-04-2013 16:05

Strona ma niestety to do siebie, że czasami server nie wytrzymuje. Jutro już na pewno będzie działać.


RE: VoiceLab - tollusiek - 12-04-2013 16:06

Mam nadzieję, że jeszcze dziś stronka zacznie działać, a w ostateczności jutro bo trzeba do tych dwóch godzin dobić...


RE: VoiceLab - freecasch - 12-04-2013 16:51

tyle ludzi na raz i serwer przeciążyli iJerk2


RE: VoiceLab - Lukaskov96 - 12-04-2013 19:14

(12-04-2013 11:43)Medic78 napisał(a):  Czy jeśli skończyłem nagrywać 2 godziny,to trzeba do biura pisać meila żeby zweryfikowali,czy wtedy automatycznie oni już wiedzą?

Bo część osób mówi,że trzeba pisać,a część,że nie.
Możesz nie pisać i oni sami Ci zweryfikują, ale jeśli wyślesz im wiadomość e-mail, że już skończyłeś nagrywanie i prosisz o zweryfikowanie to wtedy mogą Ci szybciej sprawdzić Smile


RE: VoiceLab - tollusiek - 12-04-2013 19:33

Okej, dziś po szkole się spiąłem i nabiłem 30 złotych, które brakowało mi do pełnej puli. Napisałem wiadomość i uzupełniłem swoje dane osobowe. Liczę, że Państwo wyrobi się i dostanę pieniążki w tym miesiącu Smile