Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - JohnTayds - 03-06-2013 14:30

Cytat:A jak skróce na goo.gl to zaliczą?

Oni preferują skracanie za pomocą socialmediabar.com.
Zwykle za strony z *.com płacą 0,04$, a dla takich niestandardowych jak *gl jest to również 0,04$.
Ale strony socialmediabar.com jest akurat zalecana i za nią liczą 0,08$ więc się bardziej opłaca.


Cytat:A macie jakiś swój 'złoty środek' na zarabianie w tym serwisie ?
Mamy, mamy. Jestem właśnie w trakcie tworzenia poradnika dla spamera do adf.ly oraz moneystrategy. Gdzie obok tych oczywistych można będzie znaleźć także trochę nowych opcji.

Cytat:Jak można wiedzieć to ile już mniej więcej na tym serwisie zarobiliście ?
Ile zarobili inni można zobaczyć w TOP30. Jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym miesiącu dojdę do tej ,,czołówki" bo 30-sta osoba ma zaledwie $122.86. Spokojnie można zarobić 20-30$ w dzień spamowania. Trzeba być jednak elastycznym, bo nie zalicza już drugi raz osób, które kiedykolwiek wchodziły z czyjegoś linka.


Warto skorzystać także z aktualnej promocji:
[Obrazek: reklamaaa.jpg]


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Br0nek1234 - 03-06-2013 14:52

Jak ten spamer by dobrze działał chętnie bym kupiłSmile A kiedy planujesz go wydać bo mi się własnie skończyła licencja na pewnego bota.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Stworkowaty - 03-06-2013 15:08

Br0nek Twój sposób który otrzymałem od Ciebie jest bardzo fajny, ale nie ma co go bardziej rozpowszechniać gdyż nikt z Nas wtedy nie zarobi.. Jak zarobki ze mnie jako refa? : )

Ogólnie żeby płacili jak najdłużej to będzie dobrze.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Mag!c - 03-06-2013 15:19

Właśnie mam problem. Bo jak chce dodać kod do sygnatury z owym banerem to wyświetla mi się komunikat o błędzie, że przekroczyłem limit znaków ? Które mam usunąć ?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Stworkowaty - 03-06-2013 15:22

Reklamowanie na ZC już się mija z celem, gdyż większość osób już to zna. : )


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Br0nek1234 - 03-06-2013 16:28

Stworkowaty ten sposób znasz tylko ty ja i mmichal013 o ile dobrze pamiętamSmile Od Ciebie mam 10% czyli ponad 2$Smile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - mmichal013 - 03-06-2013 17:27

(03-06-2013 16:28)Br0nek1234 napisał(a):  Stworkowaty ten sposób znasz tylko ty ja i mmichal013 o ile dobrze pamiętamSmile Od Ciebie mam 10% czyli ponad 2$Smile
Dobrze wiedzieć że tak mało osób go posiada Big Grin


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Mag!c - 03-06-2013 18:01

A wypłacić pieniądze można kiedy się chce ( o ile zostaną zatwierdzone) czy w określonym terminie ?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - JohnTayds - 03-06-2013 18:17

(03-06-2013 18:01)Mag!c napisał(a):  A wypłacić pieniądze można kiedy się chce ( o ile zostaną zatwierdzone) czy w określonym terminie ?
Tutaj masz cytacik z warunków:
Wszystkich zgłoszonych wypłat program zwykle dokonuje w pierwsze 20 dni kolejnego miesiąca. W ciągu tych 20 dni program może wypłacić tylko 2 pierwsze zażądane wypłaty każdemu uczestnikowi w rosnącej kolejności ustalanej według czasu zgłoszenia wypłaty. Kolejne wypłaty zostaną rozpatrzone w pierwsze 20 dni następnego miesiąca. Z tego powodu polecamy uczestnikowi żądać wypłat tylko pod koniec konkretnego miesiąca lub na początku następnego miesiąca, ale należy zgłaszać nie więcej jak 2 wypłaty, ponieważ w ciągu jednego miesiąca uczestnikowi są dokonywane nie więcej jak 2 wypłaty.

Czyli zlecać wypłatę możesz dwa razy w miesiącu (jeżeli sięga ona 10$), ale zostanie ona wypłacona (tak serio) w którymś z 20-stu pierwszych dni następnego miesiąca. (Zlecenie wypłaty jest bodajże zwykle 10-tego dnia następnego miesiąca, a w ciągu kolejnych 3-10 dni, te pieniądze winny do Ciebie dojść)


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Mag!c - 03-06-2013 18:21

Ważne by wypłacali Tongue