Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane (/Temat-Wymiana-pieniedzy-zarabiam-com-U-nitram-a-wymiany-wstrzymane-52600)



RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 31-08-2012 08:29

Przypominam osobom które mają u mnie do uregulowania jakieś długi że ostateczny termin mija właśnie dzisiaj.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - bzikusek - 31-08-2012 10:03

a jest możliwość, ze np ja kupuje na aukcji allegro a ty wpłacasz określoną kwotę na konto gościa?
a i akceptujesz $ na złotówki czy tylko złotówki ?
paypal>bank


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Czaplinek - 31-08-2012 11:45

Wysłałem Ci to co byłem winien.
Jak by było coś nie tak wal na PW Smile

Dziękuję Pozdrawiam.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 31-08-2012 11:51

@bzikusek jest taka możliwość ale kupuję na aukcji od początku do końca ze swojego konta, akceptuję zł i $, ale nie obsługuję PP.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Mol - 01-09-2012 12:59

kupiłem przedmiot na aukcji allegro za 21,85zł. wysyłam Ci kase na payza ( oczywiście z doliczonymi prowizjami) a Ty płacisz za ten przedmiot.
dane poszły na PW.

Pozdro Big Grin


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Czaplinek - 01-09-2012 13:09

Przeczytaj co pisał nitram wyżej Smile

(31-08-2012 11:51)nitram napisał(a):  ale kupuję na aukcji od początku do końca ze swojego konta



RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Umkwatata - 02-09-2012 10:53

Pierwszy raz dostaje kase na Payza (AlertPay) i nie chce sie bawic z wyplata pieniedzy z tego serwisu. Jedyny e-portfel jakiego uzywalem i zamierzam uzywac to PayPal. Zalezy mi wiec, zeby na nim miec pieniadze.

Nie jestem zaufanym uzytkownikiem, bo dopiero sie tu zarejestrowalem - dlatego pisze z wyprzedzeniem, zlecilem wyplate z bitshare na Payze (41,07$) wiec powinna dojsc w tym miesiacu.

Bylbys zainteresowany ??


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 02-09-2012 13:20

@up nie obsługuje PP ale na PZ mogę przyjąć pieniądze i wysłać np na bank.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - dnochar - 03-09-2012 13:40

wymiana moneybooker mbank 65 zł
pozdrawiam


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - mareketc - 03-09-2012 13:46

Potrzebuję 290zł Payza w zamian wpłacę ci 300zł na konto mbank czekam na PW.