Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - fusek - 03-09-2017 20:29

ja ciagle na te seo czekam;p


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Ando - 03-09-2017 20:36

Generalnie teraz jest ok ale jak dodasz SEO/Wskazówki/Narzędzia/Jakiś poradnik/Czasowy mentoring to przypływ czytelników gwarantowany Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - paweuq - 03-09-2017 20:52

Ja to bym sie na mentoring pisał Big Grin


Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 04-09-2017 09:37

Usługa MO aktywna, wracam do domu i zaczynamy Smile bardziej szczegółowo raczej się jeszcze dziś uda Wink...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - TMH - 04-09-2017 10:51

Social media ! Brzmi kusząco :3 Chętnie się dowiem czegoś nowego.


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Wojtek574 - 04-09-2017 12:11

Ja jestem ciekaw jak tam z ogads bo coś ostatnio o tym nie pisałeś czyżbyś porzucił?


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 04-09-2017 14:03

Siemanko!

@[Wojtek574]
Tak, niestety po tym, co dzieje się z zarobkiem na polski traffic musiałem odpuścić i zająć się tym, czego może nie być za kilka miesięcy. To nie koniec jednak Wink



Projekt pod SMS Premium skończony (drobne poprawki zostały, ale zajmę się tym... kiedyś Big Grin).
Promocja agresywna, myślę, że na dniach pojawi się pierwsza płatność Wink


Niestety zaczyna się rok szkolny, co za tym idzie... pracować będę sporadycznie. Będę musiał się przyzwyczaić do roboty mobilnie Wink
Plan dnia będzie zazwyczaj wyglądał tak:

trening-szkoła-czas wolny-siłownia
ALBO:
szkoła-trening-siłownia


W pierwszym wypadku jest czas wolny, ale czas wolny nie oznacza siedzenia przy komputerze, a spotkanie z dziewczyną, czy znajomymi Wink
Będzie ciężko, ale dałem radę w 2015/2016, dałem radę w 2016/2017, czemu miałbym nie dać rady w 2017/2018? Big Grin


Zaplecze mam już mocne, praktycznie żadna nisza nie straszna - teraz tylko dobrze rozporządzać czasem i podejmować dobre decyzje Wink



Saldo Bitcoin rośnie! Spoko taktyka jest, ciężko będzie stracić Big Grin
Ten rok jest mój!




Nuta, która dawała mi wieczornego kopa na siłowni a potem, wracając - na komputerze Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 05-09-2017 16:15

Pierwszy dzień szkoły, ale zacznę post mocnym:
ZBUDOWAŁEM CHOLERNE IMPREMIUM.

Wow. Teraz jeszcze chciałem się przyjrzeć dokładnie, ale NIE MA strony która spadła w SERPach od początku roku (poza tą pierwszą, z lipca 2016, ale i ona wraca na dobry tor - z drugiej strony w google już jest top5 na głównej frazie).

Q & A! Wink
Zdecydowałem się w końcu Big Grin Przez najbliższy czas możecie mi zadawać pytania w dzienniku, na forum, na GG. Postaram się na najciekawsze odpowiedzieć oficjalnie, w tym temacie Wink


DYWERSYFIKACJA SERWISÓW!

Dla informacji, póki co: eforsa, LeadNow.

Powiem też, że wpadły już jakieś aktywacje dzisiaj, więc może to początek dobrych czasów.. Wink
Ale! Ruch kiepski, w końcu pierwszy dzień szkoły Big Grin






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Arrko - 05-09-2017 16:18

1 pytanie na jakim poradniku lub na czym wzorujesz się podczas pozycjonowania? Smile

ps. dawajcie reputki, jak będzie dużo to może coś podpowie Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 05-09-2017 21:26

No, jest z czego wybierać! Big Grin

Rozkręćmy dziennik! PYTANIE DO CZYTELNIKÓW: czego potrzebujecie? czego chcecie się dowiedzieć odnośnie pracy z SEO?


Dzisiaj 85zł, pierwszy dzień szkoły! Big Grin
Ruch zrozumiale niski, niecałe 200uu, natomiast... konwersja dzisiaj na dwóch serwisach: 9% i 20,37% - spokoooo! impreza


Teraz nachodzi Was pewnie myśl... przecież dniówki były codziennie takie wysokie!
A no były, ale działałem na najniższej stawce MT, a więc odnowienia były codziennie. Teraz nisze z większym ruchem są ustawione na MT które kosztuje subskrybenta 18,45, ale odnowienia są tylko w poniedziałki i piątki Smile
W skali miesiąca w sumie wychodzi chyba podobnie, ale konkretnie tego nie analizowałem Wink

Dobranoc!