Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Userer00 - 02-05-2016 23:18

Jaki procesor płatniczy polecacie najbardziej. Nie jestem pelnoletni i nie mam potwierdzonej Payzy a slyszalem ze jest limit do 300$ miesiecznie. Jest jakis procesor gdzie moge bez potwoerdzenia tozsamosci wyplacac na niego duza ilosc pieneidzy?


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 03-05-2016 00:18

Ciekawe kiedy będzie jakieś video z JLV Wink

P.S Dariuszxdd Ty masz prawa admina w jednej z grup na fb ? Zdaje mi się ze tak ...


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 03-05-2016 09:50

(02-05-2016 23:18)Userer00 napisał(a):  Jaki procesor płatniczy polecacie najbardziej. Nie jestem pelnoletni i nie mam potwierdzonej Payzy a slyszalem ze jest limit do 300$ miesiecznie. Jest jakis procesor gdzie moge bez potwoerdzenia tozsamosci wyplacac na niego duza ilosc pieneidzy?

A wiesz, że Można zarabiać w MxRevShare, jak i każdym innym biznesie RevShare mając powyżej 18 lat..?


RE: MXRevShare.com - zet - 03-05-2016 09:52

Info od Janusa Nowaka:
"Dwie rzeczy jakie chciałem dzisiaj wyjaśnić:
1) Dlaczego MXRev$hare nie akceptuje Bitcoin'a (BTC)?
Jeżeli dzielimy się zyskami w Dolarach (USD) z zakupów dokonanych Bitcoin'em i wartość Bitcoin'a spadnie...
Wtedy pula dostępna w BTC do podziału z tego zakupu by spadła, powodując że MXRev$hare miałby negatywny balans, musząc płacić więcej w Dolarach niż dostępne w Bitcoin'ie.
Jedynie jak mogłoby to działać, to podział zysków musiałby być mierzony w Bitcoinie, czyli Balans konta musiałby być też w BTC, wtedy byłby bez znaczenia czy BTC idzie w górę czy w dół, bo wartośc konta zawsze byłaby w Bitcoinie.
ALE ponieważ MXR jest w Dolarach, to jeżeli Bitcoin spadnie poniżej wartości zakupu, wtedy spowodowałoby to że balans USD wyświetlany wewnątrz kont użytkowników nie miałby zabezpiecznia w walucie (BTC)

2) Rezerwy. Wszystkie stany kont są w pełni zabezpieczone w Dolarach. Oczywiście mamy nawet więcej pieniędzy dostępnych, żeby wypłącić 100% pieniędzy dostępnych na balansach użytkowników.
MXR ma zabezpieczenia na procesorach płatniczych ponad czter razy większe niż dzienne zapotrzebowanie ORAZ zabeznieczenia w banku aby być niezależnymi od problemów z procesorami płatniczymi.
Jednak PayZa, STP, OKpay oraz PM i może pewnego dnia zmianimy zdanie dotyczące Bitcoin'a i innych procesorów.
Oczywiście nigdy nie będziemy używać PayPal lub Skrill, ponieważ one nie lubią firm typu RevShare. "

W MXRevShare jest nas polakow 40%, bijemy wszystkich na glowe.
Te 40% wie co dobre i gdzie mozna zarobic Smile
[Obrazek: b5b220bb491f7.jpg]


RE: MXRevShare.com - full2000 - 03-05-2016 10:37

Swietie ze mxrs odpuscilo chwiejny bitcoin !

Ten program ciągle przekonuje mnie czymś, żeby doinwestować Smile


RE: MXRevShare.com - zet - 03-05-2016 11:44

(03-05-2016 10:37)full2000 napisał(a):  Swietie ze mxrs odpuscilo chwiejny bitcoin !

Ten program ciągle przekonuje mnie czymś, żeby doinwestować Smile
Chyba ten filmik,strone wczesniej Cie przekonał do inwestycji i reinwestycji Smile
Jesli ktos ma jeszcze obawy co do MXRS zachecam do obejrzenia.
Janus wyjasnia m.in. dlaczego program ma szanse byc w sieci do 2020r,
a nawet dluzej.
Tez mysle cos jeszcze dorzucic, no i oczywiscie pelna reinwestycja,
napewno do gwiazdki.
Huh


RE: MXRevShare.com - Emsey900 - 03-05-2016 14:11

A jak bym z 2 kont wyplacal na te samo konto payzy czy czegoś innego . mogę za to dostać bana czy coś ?


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 03-05-2016 14:26

(03-05-2016 14:11)Emsey900 napisał(a):  A jak bym z 2 kont wyplacal na te samo konto payzy czy czegoś innego . mogę za to dostać bana czy coś ?
2 kont w MX na 1 konto payza ? Podejrzewam ze moglby byc problem ale napisz ticket i zapytaj lub na grupie Fb zapytaj Janusa.

tapnięte


RE: MXRevShare.com - full2000 - 03-05-2016 14:31

(03-05-2016 14:26)tomek019 napisał(a):  
(03-05-2016 14:11)Emsey900 napisał(a):  A jak bym z 2 kont wyplacal na te samo konto payzy czy czegoś innego . mogę za to dostać bana czy coś ?
2 kont w MX na 1 konto payza ? Podejrzewam ze moglby byc problem ale napisz ticket i zapytaj lub na grupie Fb zapytaj Janusa.

tapnięte

Jezeli z tego samego IP konta to moze byc krucho ... Smile


RE: MXRevShare.com - Emsey900 - 03-05-2016 15:34

A czy z tych dostępnych procesorów da się na Paypala przelać albo kupić bitcoiny ? Bo powiedzmy że potrzebuje tylko jednej wypłaty i bym uzbieral i wypłacił na konto kogoś godnego zaufania z forum oczywiście nie za darmo a potem on mi w jakiś sposób by przelal