Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - creativeD - 01-04-2014 17:53

Pisałem do nich w niedziele pisali że będą w poniedziałe, pisałem w poniedziałek napisali że będą w poniedziałek. Dziś też pisałem i napisali że będą dziś .. lecą ostro w chu**.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - yoloswager - 01-04-2014 18:55

(01-04-2014 17:53)creativeD napisał(a):  Pisałem do nich w niedziele pisali że będą w poniedziałe, pisałem w poniedziałek napisali że będą w poniedziałek. Dziś też pisałem i napisali że będą dziś .. lecą ostro w chu**.

true story Rolleyes


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Xers - 01-04-2014 19:35

może już nie będzie wypłat - zarobili i zwijają interes? Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - michal86ole - 01-04-2014 19:36

(01-04-2014 19:35)Xers napisał(a):  może już nie będzie wypłat - zarobili i zwijają interes? Big Grin

To pewnie ta zapowiadana niespodzianka Jerk2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Xers - 01-04-2014 19:41

Ciekawe czy wrzucą jakieś fotki z wakacji za nasze pieniądze Jerk


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 01-04-2014 19:46

nawet ddww nie ma na gg, gdzie o takiej godzinie zawsze jest :-D


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 01-04-2014 19:54

jezu jak kolesia nie ma chwile na gg to muszą się teorie spiskowe tworzyć? ddww to serio ogarnięty koleś..no ludzie..facepalm


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - milly93 - 01-04-2014 20:08

Jak mnie denerwuje ten livestream. Nie mam czasu szukać obrazka i chcę czarne pole, a tu komunikat "wypełnij wszystkie pola" ;/ Mogliby coś z tym zrobić.

A do tego zarejestrowałam się z czystego linku i skończyły mi się pomysły jak działać, a nie wiem czy można podpiąć się pod mentora jak ma się już trochę zarobione.
Jeśli ktoś wie czy można i by pomentorował, żeby wyciągnąć chociaż te 30zł dniówki to byłoby super.

Wcześniej w tym temacie kosek mówił, że pomaga, ale teraz widocznie nie ma czasu, bo nie odpowiada na wiadomości.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mlekoju - 01-04-2014 20:18

(01-04-2014 20:08)milly93 napisał(a):  Jak mnie denerwuje ten livestream. Nie mam czasu szukać obrazka i chcę czarne pole, a tu komunikat "wypełnij wszystkie pola" ;/ Mogliby coś z tym zrobić.

Wstaw link do obrazka gdzie jest tylko czarne tło i po problemie Jerk2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 01-04-2014 20:46

admin na hotcash'u napisał że się właśnie zabiera za wypłaty Lol