Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



RE: VoiceLab - sebens - 11-04-2013 18:39

U mnie licznik działa, dograłem właśnie dzisiaj konto i poszło do weryfikacji


RE: VoiceLab - marta1990 - 11-04-2013 18:47

Mam pytanie czy też macie problem z komunikatem "za krótkie nagranie"? Wyświetla mi się przy każdym zdaniu powyżej 4słow, nawet jak trwa koło 15sekund... Czytacie zdania normalnie, czy słowo po słowie osobno (z pauzą pomiędzy) :rolleyes:wiecie o co chodzi ;d


RE: VoiceLab - sebens - 11-04-2013 19:06

Ja normalnie czytam, nie raz robię krócitką przerwę tak jakby był przecinek, ogólnie rzecz biorąc to nie mam problemu z tym


RE: VoiceLab - WazzaP - 11-04-2013 19:12

Ja oddałem do weryfikacji dnia 08.04 ok. 12 i dzisiaj mi już zweryfikowali, tak więc śpieszyć się, bo zaraz się nazlatują i nie zdążą wszystkich sprawdzić ;-)


RE: VoiceLab - marta1990 - 11-04-2013 19:16

Niestety strona mi się dzisiaj nie chce odpalić, a szkoda, bo bym ponagrywała


RE: VoiceLab - sebens - 11-04-2013 19:22

Po południu działała, a teraz już właśnie nie chce..ja też dałem w poniedziałek do weryfikacji i nadal czekam. Tak z ciekawości, ile kont nagraliście ?Wink


RE: VoiceLab - tollusiek - 11-04-2013 19:32

Obecnie mam ponad 70 złotych, miałem nadzieję, że coś ponagrywam wieczorkiem, ale widzę nie tylko mi strona nie działa. Ja postaram się jutro, maksymalnie pojutrze wysłać nagranie do weryfikacji i mam nadzieję, że zdążę na wypłatę w tym miesiącu. Jest to moje pierwsze konto, ale myślę, że na tym jednym nie poprzestanę Smile


RE: VoiceLab - ari901 - 11-04-2013 19:36

ja już mam 1h 41 min dziś jak jeszcze bedzie działać stronka to skończę to konto i jutro i sobotę będę nagrywać następne2


RE: VoiceLab - badii - 12-04-2013 06:46

(11-04-2013 16:13)Medic78 napisał(a):  
(11-04-2013 15:03)sebens napisał(a):  
Cytat:Zgodnie z regulaminem jeśli nagrywał się Pan w kwietniu wypłatę otrzyma Pan w maju,

chyba, że szybciej udałoby mi się sprawdzić nagrania, czego nie mogę obiecać

Tutaj mnie P. Agnieszka trochę zaskoczyła

Czyli w kwietniu nie będzie wypłat za kwiecień? lol

Ostatnio dostalem podobnego maila i troszke sie zdziwilem. Dostalem info, ze w pierwszej kolejnosci sprawdzane sa osoby ktore nagrywaly w marcu, dopiero potem "Ci nowi". Ja godzinke nagran dalem wczoraj do weryfikacji i zobaczymy czy sprawdza i zobacze wyplate w tym miesiacuSmile


RE: VoiceLab - Medic78 - 12-04-2013 11:43

Czy jeśli skończyłem nagrywać 2 godziny,to trzeba do biura pisać meila żeby zweryfikowali,czy wtedy automatycznie oni już wiedzą?

Bo część osób mówi,że trzeba pisać,a część,że nie.