Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 01-04-2014 10:07

Ja zleciłem na paypal czy dałoby radę że zmieniłbym na konto bankowe i to co zleciłem na paypal poszło na konto ? Jeśli dałoby radę to mój Nick na hotcash slusser id 188 i wstrzymać to do godz. 16 jak wrócę do domu i wtedy podam numer konta Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 01-04-2014 10:25

PayPal to najwieksze gowno jakie moze byc, blokuja srodki z byle powodu bymajmniej nie wszystkim.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 01-04-2014 12:21

Mam nadzieję, że te dobre wiadomości to nie jakieś prima aprilis, bo już mnie dziś wielu zdenerwowało Lol


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - yoloswager - 01-04-2014 12:58

czekam na wypłatę z niedzieliRolleyes


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 01-04-2014 14:02

(01-04-2014 08:19)ddww napisał(a):  Dzisiaj (za chwilę) będą realizowane wypłaty także spokojnie Smile mamy dla was dobre wiadomości, ale to się dowiecie pod wieczór Smile

Z Paypalem jest nie zawesoło, ponieważ nasze konto poszło do weryfikacji...

Czuję że chodzi o subskrypcje Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 01-04-2014 14:35

@ddww
Napisałeś, że już się bierzesz, a tu ciągle NOWA ;d
To jak to będzie?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - MankuT - 01-04-2014 15:14

Paypal jest stworzony do zakupów przez internet a nie przelewania pieniędzy


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 01-04-2014 15:37

(01-04-2014 15:14)MankuT napisał(a):  Paypal jest stworzony do zakupów przez internet a nie przelewania pieniędzy

Weź się walnij w ten komputer w realu bo gadasz niestworzone rzeczy.
Nawet na głównej stronie PayPala jest napisane: "Przesyłaj pieniądze"

Wszędzie przesyła się pieniądze na PP bo jest to najbezpieczniejsze i wygodne ponieważ przesłane jest już po minucie.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 01-04-2014 17:27

(01-04-2014 15:37)kariolmax napisał(a):  
(01-04-2014 15:14)MankuT napisał(a):  Paypal jest stworzony do zakupów przez internet a nie przelewania pieniędzy

Weź się walnij w ten komputer w realu bo gadasz niestworzone rzeczy.
Nawet na głównej stronie PayPala jest napisane: "Przesyłaj pieniądze"

Wszędzie przesyła się pieniądze na PP bo jest to najbezpieczniejsze i wygodne ponieważ przesłane jest już po minucie.

Masz 11 lat denerwujesz wszystkich po kolei w tym mnie skacząc wiecznie od refa do refa.Paypal do bezpiecznych nie należy.A na paypala wypłacają Ci którzy nie odprowadzają podatku bo twierdzą,że nie trzeba.Powodzenia.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Xers - 01-04-2014 17:29

Co z tymi wypłatami?