Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 19-01-2014 16:32

RaseR zapraszamy na wyspe Haiti jak do nas dolaczysz otrzymujesz pomoc i poradniki

http://haitiparadise.tk/

Tutaj masz nasze bonusy i jak do nas dolaczyc


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - RaseR - 19-01-2014 16:44

Kurcze bo ja się wcześniej zarejestrowałem mogę jakoś skasować konto i zarejestrować się ponownie z twojego linku?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 19-01-2014 17:46

Konta nie da sie usunac ale mozna miec kilka kont na 1 IP Smile. Nie mozna tylko przesylac sobie golda i surowcow


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 19-01-2014 18:00

ja jeszcze złota nie wydobywam ale duzo wy chcecie zeby było zwroty kosztow 1 gold bardzo duzo i to dziennie


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 19-01-2014 19:23

Tzn kazdy dostaje bonus za wydobycie zlota ale bardzo maly. Jak chcesz miec wiekszy zwrot musisz wydobywac wiecej i sie jakos dogadamy. Wszystko zalezy od ciebie


Odp: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kaspirek - 19-01-2014 20:50

A gggdzie mozna luknac ile gold kosztuje bo ja nie kminie tego

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 19-01-2014 23:05

Zakładka Gold potem wybierasz u góry Trade i Buy Gold For Cash jak chcesz kupić lub Sell Gold For Cash jak chcesz sprzedać Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kaspirek - 19-01-2014 23:56

i jak jest tani gold to oplaca sie produkowac ? bo nie kumam tego wlasnie Smile
pytanie kiedy najlepiej produkowac gold Big Grin w kopalni
czy to bez znaczenia ? Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - adko66 - 20-01-2014 14:39

(29-10-2013 14:50)Xzibin napisał(a):  Mozesz miec w rodzinie na tym samym kompie, necie 2 max 3 konta ale nie mozesz przesylac sobie surowcow ani zlota. Jesli bedziesz sobie je przesylac od razu wylapiesz bana Smile

A jak na jednym necie założę drugie konto z własnego reflinka (10% surki za refa będzie przesyłane) to będzie ban?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 20-01-2014 16:04

Szczerze to nie wiem ale raczej bym nie ryzykował