Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- Sniechu - 14-01-2009 06:35

mattys5, no niestety, na koncie 1.06$. Wiecie co to znaczy? Od kilku dni nalicza mi tylko moje kliki i jakieś pojedyncze kliki poleconych...


- 3sparrow - 14-01-2009 09:36

W Palmbux admin twierdzi że nie będzie zerował kont przy oficjalnym otwarciu, także można klikać. :-)

A co do CentBux'a to na stronie http://suspect-sites.blogspot.com/ jest uznany jako scam, choć dingo tam też jest a przecież płaci.


- Boro! - 14-01-2009 13:51

na tej liście jest każdy bux w którym jestem ^^
Szkoda tylko że większość z nich płaci (przynajmniej mi :mrgreen: )


- Sniechu - 14-01-2009 15:30

3sparrow napisał(a):W Palmbux admin twierdzi że nie będzie zerował kont przy oficjalnym otwarciu, także można klikać. :-)

Ok, w takim razie klikamy. Te kliki, które już są naliczone, wliczam oczywiście do refbacku. Naliczone:

Terher None
mala1969 18
asika11 24
3sparrow 27

3sparrow napisał(a):A co do CentBux'a to na stronie http://suspect-sites.blogspot.com/ jest uznany jako scam, choć dingo tam też jest a przecież płaci.

3sparrow, centbux był na tej liście od początku, a jednak udało się wypłacić ponad 10$, nie?
Dingobux to również nie jest SCAM.

Boro! napisał(a):na tej liście jest każdy bux w którym jestem ^^
Szkoda tylko że większość z nich płaci (przynajmniej mi :mrgreen: )

Nie tylko Tobie. :-P

[ Dodano: 2009-01-14, 17:48 ]
Dodaję do refbacku ThePayBux, ponieważ firma wystartowała, ma już swoje forum i wygląda na to, że trochę popłaci. Ci, którzy już wcześniej byli tam pode mną przechodzą oczywiście automatycznie do refbacku.


- ReXXX - 14-01-2009 18:13

Sniechu, robisz tą grę za moją kasę ;-) :idea:


- mattys5 - 14-01-2009 19:10

sniechu pisales do admina lub na forum odnosnie klikow poleconych?

[ Dodano: 2009-01-14, 19:13 ]
chcialem sie zapisac w tpb ale niestety nie moge zmienic hasla ktore od razu jest podane oraz kraju;]


- Sniechu - 14-01-2009 19:17

Wiecie co? To jest jakaś masakra z tym centbux. W dalszym ciągu mam na koncie 1.10$, czyli od ponad trzech dni nalicza mi tylko moje własne kliki, zupełnie jakby żaden mój polecony nic nie wyklikał. Nawet jak uda się przywrócić to do normy to i ja i Wy będziemy sporo stratni, bo już mogliśmy mieć 1$ więcej...

ReXXX napisał(a):Sniechu, robisz tą grę za moją kasę ;-) :idea:
Na razie załatwiam sprawę z prawami autorskimi. Jak wszystko pójdzie ok, będzie gra. Może nawet dorzucę coś od siebie. :idea:


- doiy - 14-01-2009 19:19

Sniechu, dołóż moje 0.0035 z loaded-bux :mrgreen: :mrgreen:


- mattys5 - 14-01-2009 19:36

Cytat:Wiecie co? To jest jakaś masakra z tym centbux. W dalszym ciągu mam na koncie 1.10$, czyli od ponad trzech dni nalicza mi tylko moje własne kliki, zupełnie jakby żaden mój polecony nic nie wyklikał. Nawet jak uda się przywrócić to do normy to i ja i Wy będziemy sporo stratni, bo już mogliśmy mieć 1$ więcej...

moze trzeba napisac do admina.. ja mam ten sam problem.. :cry:


- Sniechu - 14-01-2009 20:52

Zdecydowałem się, na zrobienie konkursu, na razie jest to konkurs na zasadzie "podaj liczbę od X do X, a będziesz zwycięzcą!".

Nagroda: 0.68$ na konto w refbacku! (w tym 0.18$ od ReXXXa)
Wpisowe: 0.06$ (może być płacone z konta w refbacku)
Maksymalnie osób: 10

Zasady:

Każdy typuje jedną liczbę od 1-5. Zwycięska liczba jest już ustalona, została wysłana na pw do BizNETa, żeby nie było mowy o sfałszowaniu wyników. Jeśli wygra 2 lub więcej osób, kasę dzielimy równo pomiędzy zwycięzców. To i tak będzie duży zarobek przy wpisowym wynoszącym 0.06$. Jeśli ktoś nie ma kasy u mnie w refbacku, niech napisze mi pw, będzie mógł mi wtedy przesłać kasę na AP po zmienieniu waluty na jakąś słabszą. :-P

Jeśli ktoś jest chętny, pisać na pw, wtedy się rozliczymy z wpisowego.

Wręczenie nagród odbędzie się po zebraniu 10 uczestników, oraz po wpłaceniu przez nich wpisowego.

Pomysł zabawy należy do doiy'ego i po części także do mnie.