Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karbon - 03-04-2018 12:31

Rozbudowałem dzisiaj kopalnie do poziomu 6, więc teraz teoretycznie powinno przybywac 45t/h. A po 2 godzinach dalej kopie mi ze średnią koło 26-29. To po jakimś czasie się zaktualizuje?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 03-04-2018 12:33

(03-04-2018 12:31)Karbon napisał(a):  Rozbudowałem dzisiaj kopalnie do poziomu 6, więc teraz teoretycznie powinno przybywac 45t/h. A po 2 godzinach dalej kopie mi ze średnią koło 26-29. To po jakimś czasie się zaktualizuje?

Kolego, nie myl kopania procesorem i kopania w kopalni. Z kopalni dostajesz węgiel co godzinę, niezależnie czy jesteś zalogowany czy nie. Dopóki będziesz kopał na tym samym sprzęcie to Twoje wydobycie (z kopania procesorem) się nie zwiększy przy rozbudowie... Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 03-04-2018 12:39

@Karbon, naturalnie przybywa Ci 45 ton/h aczkolwiek w grze. Z wydobyciem za pomocą przeglądarki nie ma to absolutnie nic wspólnego. Tak jak powiedział @Pewue, w wydobywaniu przez przeglądarkę wszystko zależy od sprzętu jaki posiadasz.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karbon - 03-04-2018 12:46

Rozumiem, całkowicie o tym zapomniałem, że poza kopaniem przybywa jeszcze nawet jak nie jesteśmy zalogowani.


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - 8adamus - 03-04-2018 12:51

Gdyby się kartą graficzną dało kopać ten węgiel ^^

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Martinuss - 03-04-2018 13:13

@[coalco]

Zaciekawiło mnie to ale mam pytanie Wink

1. Jakie jest minimum do wypłaty przelewem bankowym?
2. Można wypłacać w EUR czy tylko PLN?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 03-04-2018 13:14

@Martinuss, minimum do wypłaty przelewem bankowym wynosi 5 PLN. Przelewy dokonywane są tylko i wyłącznie w PLN.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Martinuss - 03-04-2018 13:15

@[coalco]

Dzięki za szybką odpowiedź Big Grin
Jako że zalezy mi na szybkich wpłatach jak i wypłatach.
Z jakiego banku korzystacie? Powiedźcie że mBank Lol


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 03-04-2018 13:16

Niestety w chwili obecnej tylko Alior Bank ale najprawdopodobniej wkrótce dojdzie także mBank.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 03-04-2018 13:28

Dobijamy do 1000 użytkowników Big Grin