Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Desual - 30-03-2014 09:20

Cześć, jestem nowy w tych sposobach zarobku, nie wiem do końca, gdzie to wstawiać? Pomoże ktoś?

Udzieli ktoś jakiś rad, gdzie wstawiać te linki itp. ?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Duxone00 - 30-03-2014 09:50

Ostatnio jak była gala ksw wrzuciłem link wpadły 2 leady = 20zł

wypłaty od 30zł

mając wolnych środków na koncie ponad 500zł postanowiłem dobić te 10zł i wypłacić

pierwszy raz kasę zabrało leada nie doliczyło

myślałem że błąd albo jakieś opóźnienie spróbowałem później (Po jakichś 24h)

kase zabrało leada nie doliczyło ;/

[Obrazek: 8s4efx.jpg]

Teraz sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć ;/


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 30-03-2014 09:52

(29-03-2014 22:23)Greative napisał(a):  Odnośnie multikont, jak stoi sytuacja? Mieszkam z bratem, i mamy jeden adres ip, lecz wyplacali byśmy na jego konto, bo tylko on jest pełnoletni, a przy okazji skorzystał bym z kilku artykułów, bo na 1 koncie jest tylko 1 artykol na raz

Multi-konta są u nas zabronione. Napisz na [email protected] oba loginy do tych kont to odznaczymy sobie, żeby te konta nie zostały zablokowane. Jeśli chodzi o artykuły to ten program będzie rozbudowany i częściowo zmieniony więc cierpliwości.

Duxone00, wyślij mi na PW swój nr. telefonu oraz ID z HotCasha. Jeśli faktycznie zrobiłeś tak jak piszesz, a leadów nie doliczyło to musi być gdzieś błąd i niekoniecznie po naszej stronie. Może po prostu działałeś pod bezpośrednim linkiem do strony głównej programu? Wtedy leady doliczane są do konta HotCash. Jak było KSW było sporo takich leadów... Najlepiej jakbyś napisał na czacie online dostępnym na stronie. Zobaczymy co jest nie tak.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - yoloswager - 31-03-2014 13:52

Będziecie dziś wypłacać? Lol


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 31-03-2014 18:03

(31-03-2014 13:52)yoloswager napisał(a):  Będziecie dziś wypłacać? Lol

Tak, wieczorkiem polecą wszystkie wypłaty Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - michal86ole - 31-03-2014 19:05

Sms'y dokupcie Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 31-03-2014 19:30

Noo mi też nie przyszedł jak pobrali Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 31-03-2014 19:53

Dokupcie tych SMS-ów na zapas bo będziecie niedługo latać do sklepu codziennie Jerk2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 31-03-2014 20:37

Dostał ktoś wypłatę już ? Smile
Bo czekam już od 26 na wypłatę na paypal ;(


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 01-04-2014 08:19

Dzisiaj (za chwilę) będą realizowane wypłaty także spokojnie Smile mamy dla was dobre wiadomości, ale to się dowiecie pod wieczór Smile

Z Paypalem jest nie zawesoło, ponieważ nasze konto poszło do weryfikacji...