Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - arielbtc90 - 02-04-2018 22:23

UP więc trzeba 4 na raz kupić? Jeśli tak to bez sensu bo często siedzę i obserwuję, maksymalnie wyświetla się trzech...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - AlphaStalker - 02-04-2018 23:14

Bo ci co chcą kupić kontrahentów pilnują trochę bardziej gierki Smile Ja, choć nie kupowałem i wchodząc od czasu do czasu od 2 dni widziałem już parę razy 4 kontrahentów, więc jak najbardziej jest to możliwe Smile A jak ktoś przypilnuje to tym bardziej Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 02-04-2018 23:16

Parę stron przeleciało gdy byłem zajęty ale @[coalco] giełdę refów możesz rozważyć by zamienić na coś w rodzaju koła fortuny jak wcześniej zażartowałem. Już kiedyś wspominałem o blokowaniu paczek kontrahentów na takie potrzeby jak konkursy itp. Można by robić tak że kto by chciał mógłby oddać/odsprzedać za grosze do koła fortuny poleconych zbędnych mu Ty byś ich wyceniał widząc ile są realnie warci i dorzucałbyś z zablokowanych w systemie paru dobrych graczy pozostających bez poleceń. Komu potrzeba refów a nie upolował może wykupić los i wylosować albo nygusa albo perełkę Wink Ci którym tak zależy mogliby się pozbyć martwych kont a wielu takie ma kto kupował refów, ci którzy nie umieją polować mieli by szansę o każdej porze coś wylosować, Coalco miałoby dochód z losów Wink Co ważne martwe konta by się przydały na coś a nie zalegały jak stare książki i przynosiły by ruch i kaskę dla gry.

Kontrahenci są są nie bój żaby Wink Z tym że za dużo chętnych na nich po prostu. W nocy najlepiej polować widziałem już nie raz jak siedzę czasem że rośnie do 7 i nie tylko.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - arielbtc90 - 03-04-2018 00:47

zakupiłem 4, zobaczymy Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 03-04-2018 10:23

(02-04-2018 21:20)Grzybu45 napisał(a):  Ja bym osobiście przedłużył czas trwania sesji, czy też w inny sposób odroczył konieczność ponownego logowania się po stosunkowo krótkim czasie. Zbyt często muszę się logować Tongue Może przycisk "Zapamiętaj mnie"?

Wiadomo coś na ten temat? Widziałem, że się to przewijało parę stron wcześniej, ale nie zauważyłem odpowiedzi.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 03-04-2018 10:34

Długość sesji będzie przedłużona od najbliższej aktualizacji. Dodam również opcję "Zapamiętaj mnie".


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 03-04-2018 11:49

Pytanie do topki wydobywających - na czym Wy kopiecie??

A poza tym, czy podczas "dużej aktualizacji" będą zmieniane ceny maksymalne/minimalne giełdy?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 03-04-2018 11:53

Zamierzam stopniowo uwalniać ceny na giełdzie ale zapewne zawsze będą jakieś ceny minimalne/maksymalne.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - 8adamus - 03-04-2018 12:07

W ogóle to podczas kopania węgla więcej h/s jest jak mam stronę otwartą aniżeli gdzieś zminimalizowaną.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 03-04-2018 12:17

(03-04-2018 11:49)CraftRidersPL napisał(a):  Pytanie do topki wydobywających - na czym Wy kopiecie??

Ja w top nie jestem, ale można powiedzieć, że jestem blisko. Kopię na stacjonarce i laptopie, RZADKO, około 20-30h tygodniowo. Ale mam nadzieję, że niedługo coś się zmieni w tym temacie. Big Grin (w sensie w topce Tongue)