Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 10-07-2016 12:13

Jak bedzie na jednym ip to ban przy wyplacaniu


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 10-07-2016 12:18

A próbowałeś że kłamiesz? ^^

Żadnego bana nie widzę.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 10-07-2016 12:24

Ja osobiście też jakoś nie wierzę że bany dają Wink A jak ktoś ma rodzeństwo i jedzie na jednym IP to co? Ewentualnie jak np udostępniasz po Wi Fi neta sąsiadowi to też banują? Tongue Albo najlepsza opcja: Co jeśli masz osiedlowy net i każdy ma to samo IP? xD Lol


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 10-07-2016 12:27

Banują a raczej uniemożliwiają wypłatę tylko ludzią, którzy korzystają z zagranicznego IP, ale z tego co widzę to nie zdarza to się często Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 10-07-2016 12:27

Zmienne IP z neostrady też nieraz masz po kimś, bo pamiętam za dawnych lat jak się grało w CS 1.6 i chcesz wbić na serwer a tu perm za cheaty a nawet się nie grało.

Zobaczymy jutro czy coś się zmieni, dam znać. Tongue


------------------


Nawet w regulaminie mają przecież napisane że ktoś używa zagranicznego IP to nie dostanie nagrody. Tongue


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 10-07-2016 12:32

Stworkowaty: pisze w regulaminie, ale zapewne dużo osób korzystało z darmowego VPSa od Axfone, które mają tylko zagraniczne IP, a jakoś narazie nikt nie napisał (oprócz mnie Big Grin), że mu odrzucili zamówienie.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 10-07-2016 12:34

Jutro zobaczymy co będzie się działo, bo ogólnie pierwszy raz moje zamówienie trafiło do akceptacji? Wyskoczył mi komunikat że zamówienie czeka na akceptacje. ; o


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 10-07-2016 12:47

Ja mam zawsze "W realizacji" :o


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 10-07-2016 13:31

"Po prawidłowej Rejestracji Gamekit, w terminie nie dłuższym niż 21 dni, tworzy Konto Użytkownika. Jeden Użytkownik może posiadać wyłącznie jedno Konto Użytkownika. Nie jest dopuszczalne udostępnianie Konta Użytkownika innym Użytkownikom, ani korzystanie z innych Kont Użytkowników. Użytkownik powinien zachować swoje hasło do Konta Użytkownika w tajemnicy."

"Gamekit może rozwiązać Umowę z Użytkownikiem ze skutkiem natychmiastowym:
w przypadku, gdy Użytkownik zakłada wiele Kont Użytkownika, w sposób nielegalny zdobywa Punkty, zastrasza innych Użytkowników;
w przypadku, gdy Użytkownik gra za innego Użytkownika w celu zdobycia Punktów;
w przypadku, gdy Użytkownik udostępnia swój login lub hasło innemu Użytkownikowi;
w przypadku zaprzestania świadczenia usługi Dogry.pl, po uprzednim powiadomieniu Użytkowników na stronie Dogry.pl;
w przypadku, gdy Użytkownik naruszy zobowiązania określone w IV.6 i 7 Regulaminu;
do korzystania z Dogry.pl wykorzystuje tymczasowe adresy e-mail.
W powyższych przypadkach Gamekit zablokuje Konto Użytkownika."


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Sahya - 10-07-2016 13:52

Bana nie dostaniesz tak samo jak i nagród. I mówi Wam to były moderator xD