Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 06-08-2016 15:16

(06-08-2016 13:18)ProjectWallSt napisał(a):  To jak dla mnie jest to jednak dość duże ryzyko jak ten pełny zysk trzeba czekać 4 miesiące w tym czasie z tego co czytałem to ten serwis może paść.

Ogólnie nie wiem czym się tu zachwycacie chyba jednak tego nie łapie przykładowo kupuję 10 paczek czyli obecnie płacę za to ~2tyś złotych i po 4 miesiącach zarobię z tego niecałe 400zł jakie to sens, jak dla mnie to mało opłacalne są te serwisy.

Bo nie rozumiesz całego systemu revsharów i myślisz kryteriami normalnego szarego człowieka, który myśli co widzi - to normalne. Poczytaj sobie o revsharach jak to działa, a na pewno zaczniesz inaczej myśleć.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 06-08-2016 15:16

(06-08-2016 13:18)ProjectWallSt napisał(a):  To jak dla mnie jest to jednak dość duże ryzyko jak ten pełny zysk trzeba czekać 4 miesiące w tym czasie z tego co czytałem to ten serwis może paść.

Ogólnie nie wiem czym się tu zachwycacie chyba jednak tego nie łapie przykładowo kupuję 10 paczek czyli obecnie płacę za to ~2tyś złotych i po 4 miesiącach zarobię z tego niecałe 400zł jakie to sens, jak dla mnie to mało opłacalne są te serwisy.

99% osob nie wchodzi do rev share aby wlozyc i czekac 120 dni, tutaj liczy sie procent skladany - uzbiera ci sie naliczen 50$ i wtedy kupujesz kolejna paczkę i juz zarabiasz wiecej itd. Ogolnie w FAP mozna bez polecania wyjac po pol roku 150% tym sposobem wiec nie jest to maly zarobek wg mnie ale jesli komus malo to prosze wchodzic do takich co oferuja 150% w miesiac ale wtedy zeby nie bylo płaczu jak sie okaże ze nawet 1% nie zdazycie wyplacic


FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 07-08-2016 12:00

Procent składany jest chyba najlepsza opcja w zarabianiu. A w FAP mamy te 120 dni i większość osób twierdzi ze za długo ... Ale naprawdę nie jest to długi okres czasu Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - sheko12 - 07-08-2016 15:03

Z jaką kasą wejść w adpacki, waszym zdaniem? widze, że jeden adpack kosztuje prawie 200 zł, to nawet sporo.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 07-08-2016 15:12

Im więcej kupisz tym większy procent zysku bo możesz częściej dokupować nowe ad packi.
Wg mnie dobrze wejść chociaż na początek na 10 ad packów, ale można też na kilka a i potem stopniowo dokupować, tak robi wiele osób nawet w mojej strukturze.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - sheko12 - 07-08-2016 15:28

Powodzenia, wyłożyć 2 koła na adpacki, ja nawet tyle nie zarabiam na etacie Big Grin

Jeżeli kupiłbym 2, ale w między czasie budował konkretny zespół pod projekt, miałoby to sens?


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 07-08-2016 15:32

tak, miałoby to sens, jeśli nastawiasz sie na polecanie to możesz nawet 1 ad pack kupic na początku i stopniowo budować sobie kapitał.
Dobrze też w takim wypadku kupić sobie najwyższy abonament aby mieć te 8% od poleconej osoby.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - sheko12 - 07-08-2016 15:40

Czyli jest to taki MLM internetowy, tylko z możliwością inwestycji, inwestujesz, biznes rośnie, nie inwestujesz, budujesz zespół, to ma sens, ale długoterminowy wątek widze, a widze, że połowa sceptyków MLM-u działa w FutureNet, gdzie tu logika beka ale mniejsza.

Niekoniecznie abonament najwyższy, może być nawet niski, tak czy siak, czym większy zespół, tym większe finansowe korzyści dla wszystkich ze stron Wink

Wejde w to, bo wątek jest ciekawy i warty swojej pracy i pieniędzy.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - znikad - 07-08-2016 15:43

Jak nastawiasz się na rekrutowanie i wejdziesz bez abonamentu ,a wprowadzisz kogoś kto wejdzie Ci z większą ilością paczek to będzie boleć to ze dostałeś polowe tego co mogles dostać. Ja dzięki abonamentowi zyskałem parę ładnych stówek $

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mysc - 07-08-2016 15:50

To nie jest MLM, bo zapisane pod Tobą osoby jednocześnie są tymi które generują Ci prowizję ze SWOICH "inwestycji".