Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 10-12-2014 22:49

Dobra kosimy, minimum zlecone, reszte się zbiera.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Nupek369 - 11-12-2014 00:28

A u mnie nic nie wpadlo od dwoch czy trzech dni. Big Grin Tez Wam fb blokuje linki z tanichaukcji? Mi blokuje mimo skracania i maskowania.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Revend - 11-12-2014 00:43

(11-12-2014 00:28)Nupek369 napisał(a):  A u mnie nic nie wpadlo od dwoch czy trzech dni. Big Grin Tez Wam fb blokuje linki z tanichaukcji? Mi blokuje mimo skracania i maskowania.

Bloknęli mi 3 linki już do tej pory. Śmieszą mnie trochę wypowiedzi osób powyżej, które twierdzą że FB nie blokuje linków TA bo to nie suby Smile

spam to spam Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - rogrip - 11-12-2014 04:46

(11-12-2014 00:43)Revend napisał(a):  
(11-12-2014 00:28)Nupek369 napisał(a):  A u mnie nic nie wpadlo od dwoch czy trzech dni. Big Grin Tez Wam fb blokuje linki z tanichaukcji? Mi blokuje mimo skracania i maskowania.

Bloknęli mi 3 linki już do tej pory. Śmieszą mnie trochę wypowiedzi osób powyżej, które twierdzą że FB nie blokuje linków TA bo to nie suby Smile

spam to spam Smile

Powiedziałbym ci coś na temat spamowania, ale ty wiesz lepiej jak i inne osoby, lecz mogło by być nie ciekawie. Mam już 70% warna lol prze kogo Annka , za co wypowiedź że za bota z Paidverts banują,co za koleś myśli że ma władzę czy jak??. Bo co jest Vipem, niech mnie całkiem zbanuja mam to gdzieś, nie tutaj to gdzie indziej, skoro nie można już wyrazić nawet opini na jakiś temat, bo koleś ma układy z Administratorami stronki.A wracając do spamowania na FB Ja nigdy nie miałem żadnego bana i mojej linki do tej pory chodzą chodź nic nie promuje od dobrych dwóch tygodni.Mam już prawie 48 reffów, więc jakim cudem tobie FB cały czas robi na złość.Włączałem program i spamowałem 5 kontami do w którym każde miało min 70 grup i nawet teraz sprawdzałem i nic mi nie wyskakuje że link jest niebezpieczny, potwierdz czy chcesz dodać i takie tam. Jak spamujesz tam gdzie nie potrzeba i dużo osób zgłasza nawet nie sprawdzając twojego linka, że to spam, to się wcale nie dziw, że Fb nie pozwalaIdea


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - mikiniki - 11-12-2014 06:52

Wypłacona.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - asiorek - 11-12-2014 08:15

Za kliki tez wyplacaja ?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - mikiniki - 11-12-2014 09:04

(11-12-2014 08:15)asiorek napisał(a):  Za kliki tez wyplacaja ?

Teoretycznie tak, ale jak będziesz miał małą / zerową zyskowność, to Ci nie wypłacą :/


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 11-12-2014 17:53

Rogrip mam do Cienie pytanie. Kontem matką dodawać się do następnych grup? jaka jest szansa że nie dostanę bana? Bo jeśli na matce mam np. 30 grup i dodam fake konta do wszystkich to co potem?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - rogrip - 12-12-2014 03:58

(11-12-2014 17:53)Voldir napisał(a):  Rogrip mam do Cienie pytanie. Kontem matką dodawać się do następnych grup? jaka jest szansa że nie dostanę bana? Bo jeśli na matce mam np. 30 grup i dodam fake konta do wszystkich to co potem?

Witam, Napisze ci potem na PW, bo to nie dział na tego typu porady i przy okazji robi się mały offtopic, a ja już mam warna, a nie chcę dostać przecież bana Jerk i zresztą nie mam za bardzo teraz czasu, dopiero co wróciłem z pracy a muszę wyklikać 35 reklam w PV o łacznej wartości 35$ JO mnie dobija Sad


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 12-12-2014 12:30

Szukam partnera do współpracy, podzielę się zyskiem 50% po wypłacie, wymagany duży ruch z Facebook.
Chętną osobę zapraszam do kontaktu na PW lub GG 122690