Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Darmowy Restock (/Temat-Darmowy-Restock-2194)



RE: Darmowy Restock - Hasz - 27-02-2010 00:32

BananJUMPER moze na nastepnym bedzie fotel to sobie jebnieszBig Grin


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:32

pespe czy ty nie brales udzialu w restocku czy co ze tak mowisz?
taaaaaaaaa nadmuchiwany fotel 400 ptz od razu biore xD (lecz najpierw trzevba ptz nazbierac)


RE: Darmowy Restock - dudusik - 27-02-2010 00:34

dobra zbieram dalej bo jak wszelem była same tapety i koszulki no i sorki jeszcze skiny na Iphona
Siemano do nastepnego Restocku


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:37

ja jebie te restocki kurwa niech otwieraja 24/7 i spierdalac chuje z restockami kurwa mac te kurwa zjeby ustalaja sobie an dziendobry ktore IP ma dostac nagrodde czy nie kurwa mac zjeby pierdolone w dupe kurwa pojde tam do ich siedziby i powiem kurwa co o nich mysle pojde po drodze po osame i kurwa wyjebiemy ta cala siedzibe w kosmos oproznie magazyn a potem go wypierodle w powietrze


RE: Darmowy Restock - Hasz - 27-02-2010 00:39

Mam dosyc ide spac . Elo

http://www.youtube.com/watch?v=lMX9aS_nsec


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:39

kurwa juz mi pozuiom ostrzezen o 10% wzlecial do gory thx a reputy


RE: Darmowy Restock - pespe - 27-02-2010 00:40

Brałem udział ale nie udało ci się masz problem... tak jak prawie każdemu ;/


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:41

a co kurwa grozisz mi kurwa myslisz ze jak pobawisz sie w inteligenta to cie wszyscy poszanuja i beda ciebei lubiec chyba ocipiales skoro tak sadzisz kurwa nie strugaj tu cwaniaka i tyle


RE: Darmowy Restock - Ober16 - 27-02-2010 00:43

Na tym to polega. Jestem ciekaw tylko kiedy dostanę moją koszulkę i jak naprawdę bedzie z tym sklepikiem. Przydał by się taki serwis podobny jak lockerz tylko w Polsce.
BananJUMPER dobra było minęło teraz idz trochę podżampuj przed snem a jutro na ulicy znajdziesz portfel z 1000 zł i kupisz se prezencik.


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:45

mogli by strone zalozyc polska lub chociaz europejska z mozliwoscia wybrania jezyka ale nic kurwa chuje jebane nie chce im sie
oj juz nei wkurwiaj mnie bo i tak jestem juz dosc zdenerwowany