Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



RE: VoiceLab - WazzaP - 08-04-2013 11:08

(08-04-2013 11:05)Avaso napisał(a):  Matko, ludzie, ogarnijcie się. Te same pytania padają setki razy. Przejrzyjcie kilka stron wstecz, a nie o wszystko pytacie, bo czytać się nie chce.

Masz rację, jest tyle tego, że się nie chce czytać, a co dopiero czegoś znaleźć?! Ktoś powinien zrobić jakieś FAQ Tongue

P.S.
Ile u was trwała weryfikacja nagrań? Bo ja im podesłałem już do weryfikacji i napisali, że mam czekać, aż tydzień. Jak to było u was? Wink


RE: VoiceLab - tobik - 08-04-2013 11:13

Nie nalicza wam teraz licznik? Pewnie dalej sie popsul..


RE: VoiceLab - WazzaP - 08-04-2013 11:15

(08-04-2013 11:13)tobik napisał(a):  Nie nalicza wam teraz licznik? Pewnie dalej sie popsul..

Mi tam zaliczyło spokojnie ostatnie 8 min ;D


P.S.
Ile u was trwała weryfikacja nagrań? Bo ja im podesłałem już do weryfikacji i napisali, że mam czekać, aż tydzień. Jak to było u was? Big Grin


RE: VoiceLab - sebens - 08-04-2013 12:41

Weryfikacja trwa różnie, choć teraz trwa to dłużej, ale do tygodnia na pewno zweryfikują. Licznik muli, to prawda, ale system zalicza dlatego możesz nawet skończyć nagrywanie jak nagrasz przykładowo 50min


RE: VoiceLab - maugorzata - 08-04-2013 14:06

w sumie nawet lepiej jak ten licznik się zacina. Strasznie wolno szło na początku, gdy się patrzyło jak zlicza każdą sekundę.
Ponad tys plików, a 37 minut ;/ mam nadzieję, że niedługo skończę, bo końca nie widać, a staram się po min. 6 sek nagrywać.

Mam 12 refów i wszędzie zero. Nie wiem, czy ktoś nagrywał, bo rzuciłam linkiem na forum. Mam potem do nich maila napisać, żeby mi po prostu sprawdzili czy ktoś coś nagrał, bo sama nie wiem?


RE: VoiceLab - sebens - 08-04-2013 15:53

Możesz napisać do nich, widzę już troszkę refów uzbierałaś, ja chyba nie mam daru do przekonywania;D


RE: VoiceLab - ari901 - 08-04-2013 16:25

Ja napisałem w sobotę, żeby sprawdzili czy wszystko dobrze nagrywam,(miałem 1,10h nagrane) to dziś jak wróciłem ze szkoły to odpisali, że wszystko w porządku.Smile


RE: VoiceLab - sebens - 08-04-2013 16:27

Pani Agnieszka odpisuje niemalże od razu, tylko weryfikacja trwa troszkę dłużej


RE: VoiceLab - saviola - 08-04-2013 16:58

co do refów to najgorsze jest że nie wystarczy wpisać adresu email polecającego przy rejestracji, ja wrzucam ogłoszenie na stronach, ludzie sami do mnie piszą a ja na ich email wysyłam zaproszenie juz przez serwis. W ten sposób mam juz prawie 500 osób zaproszonych


RE: VoiceLab - jacektw - 08-04-2013 16:59

Mam pytanko czy ten serwis dalej wypłaca bo mam zamiar zacząć z nim zarabiać