Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 27-03-2014 19:07

Domena jeszcze się nie podpięła Sad czekamy...

Późniejszym wieczorem będą realizowane wypłaty. Przypominamy o poprawnym wysyłaniu rachunków.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 27-03-2014 19:11

Oby mi to przypadło do gusty i było dobre , wtedy będzie rzeźnia w zarabianiu Wink

Wiele osób pyta się na PW, czy zostanę mentorem, że aż skrzynki zabrakło, odsyłam do mojego dziennika
http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-by-pietreczka-Subskrypcje-SMS-87119

Mój ref z HOTCASH'a:
http://pp.hotcash.pl/rejestracja/137/


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 27-03-2014 19:44

@pietreczka oby to przypadło do gustu osobom którzy będą to odwiedzać Jerk2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - cokieee - 27-03-2014 20:46

Mam takie pytanie. Czy muszą być wypełnione dane aby zlecić wypłatę? czy może byc tylko nr konta?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 27-03-2014 20:58

(27-03-2014 20:46)cokieee napisał(a):  Mam takie pytanie. Czy muszą być wypełnione dane aby zlecić wypłatę? czy może byc tylko nr konta?

a jak chcesz wystawić rachunek?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 27-03-2014 21:27

I pamiętaj że jeżeli jesteś niepełnoletni to musisz podać dane rodzica ( oczywiście za jego zgodą ) Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 27-03-2014 22:30

(27-03-2014 20:46)cokieee napisał(a):  Mam takie pytanie. Czy muszą być wypełnione dane aby zlecić wypłatę? czy może byc tylko nr konta?

Musisz wypełnić wszystkie pola w zakładce "Dane osobowe". Te dane są niezbędne do wystawienia rachunku, bez którego nie możemy zrealizować wypłaty. Wszystkie dane możesz usunąć lub zmienić zaraz po wysłaniu nam na maila wygenerowanego rachunku.

Kolejna seria wypłat zrealizowana. Zostało dosłownie kilka wypłat i jesteśmy już na prostej Wink do większości wypłat nie mamy rachunków dlatego prosimy o wygenerowanie rachunku (Płatności > Historia > Pobierz rachunek), a następnie wysłanie go nam na adres [email protected] Jednocześnie przypominamy, że osoby niepełnoletnie nie mogą wystawiać rachunków, ale możecie podać dane rodzica (oczywiście za jego zgodą).

Dodaliśmy nowy program "Fejs Gamer" - stawka 10.00 lub 3.50 pln. Zachęcamy do promowania.

[Obrazek: fejs-gamer-pp-image.png]

Chciałbym podziękować użytkownikowi Liromir za pomoc przy realizacji programu.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 27-03-2014 22:33

+ wypłata została zrealizowana Wink
- program słabiutki ;(


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - MankuT - 27-03-2014 22:39

programik bardzo dobry . tylko więcej popularnych gier


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 27-03-2014 22:42

(27-03-2014 22:39)MankuT napisał(a):  programik bardzo dobry . tylko więcej popularnych gier

Będą dodawane gry na bieżąco więc spokojnie

Pracujemy nad kolejnymi programami Smile