Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - peterg6 - 25-06-2014 08:45

Działało i znowu się wysypało. Ciekawe. Może czas najwyższy rozejrzeć się nad czymś innym Angry


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - aero2 - 25-06-2014 09:25

Moim zdaniem jedyną i pewną stroną tego typu jest AdF.ly mają długoletnie doświadczenie w tym fachu.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - JaTuDensze - 25-06-2014 10:36

@aero2 niby tak ale nikt nie płaci tak dobrze jak shorte :/ Gdyby był inny serwis z takim samym zaliczaniem to już dawno bym tam siedział i sie chwalił zarobkami hehe Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - dawido171 - 25-06-2014 11:16

(24-06-2014 14:14)dawido171 napisał(a):  Czy ktoś mógłby napisać gdzie można jeszcze wklejać (spamować) tymi linkami? Gdzie wrzucać żeby było dużo kliknięć ?? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc Smile

A ja ponawiam pytanie.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - JaTuDensze - 25-06-2014 11:18

@dawido171 już wczoraj mi sie śmiać chciało jak mi na PW wysłałeś takie pytanie... Kto o zdrowych zmysłach poda Ci swoją niszę na to jak zarabia ? Nawet mentorzy nie podadzą swojej złotej niszy tylko ta która się już wypaliła ^^


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - BaaTooN - 25-06-2014 11:30

Zarejestrowałem się na shorte w poniedziałek i od razu taka awaria Undecided Czy to się zdarzało w przeszłości?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - JaTuDensze - 25-06-2014 11:38

To nie awaria a ataki DDOs widać konkurencja nie śpi ^^


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - raxos122 - 25-06-2014 12:09

Oto to co pisze na fb, godzine temu:
Cytat:Hi guys,

We're under massive DDOS attack - that's why shorte.st is not available at the moment - but we're doing our best to solve the problem, block the attack and make shorte.st working again

We will let you know as soon as shorte.st will be back online!

Sorry for the problem!



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - dawido171 - 25-06-2014 12:53

(25-06-2014 11:18)JaTuDensze napisał(a):  @dawido171 już wczoraj mi sie śmiać chciało jak mi na PW wysłałeś takie pytanie... Kto o zdrowych zmysłach poda Ci swoją niszę na to jak zarabia ? Nawet mentorzy nie podadzą swojej złotej niszy tylko ta która się już wypaliła ^^


Dobrze mówisz ale są ludzie, którzy mimo wszystko jednak napiszą gdzie można wklejać te linki dlatego wole zapytać. Moze ktoś rzuci jakiś dodatkowy pomysl.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Assasinoo - 25-06-2014 12:55

Facebook Idea