Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - MankuT - 26-03-2014 20:51

pietreczka myślę,że jak napiszesz jeszcze 25 razy na temat tego podglądacza to go dadzą facepalm


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 26-03-2014 21:11

(26-03-2014 20:51)MankuT napisał(a):  pietreczka myślę,że jak napiszesz jeszcze 25 razy na temat tego podglądacza to go dadzą facepalm

Po pierwsze dzieciaku w pierwszym poście tylko zaznaczyłem, że szkoda jako iż w/w program został odpuszczony
W drugim głównym sednem były moje zarobki, oraz napisałem, że bez niego jest bieda.


I dokładnie tak dzieciaku, pisanie, że się przyda może rzeczywiście pomóc ponieważ ddww pyta się lepszych userów JAKIM NP JESTEM JA, czy mój dobry kolega, który jest moim reffem i ma aktualnie TOP2 jakie programy byśmy chcieli. Jest pomocny i otwarty na nasze sugestie.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 26-03-2014 21:36

W pełni się zgadzam z pietreczka, i bardzo dobrze że piszę tyle razy o tym programie bo nie tylko jemu ale także innym by się bardzo ten program przydał, bo to z niego były największe zarobki przynajmniej u mnie.Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mlekoju - 26-03-2014 22:14

(26-03-2014 09:40)ddww napisał(a):  
(25-03-2014 20:20)mordimer12 napisał(a):  Widzę że program z giftcodami to real content? Bo z tego co wyczytałem w regulaminie użytkownik po wysłaniu SMSa dostanie giftcoda, tak?

Tak, real content, ale te konta są jakieś specjalne. Nie wiem o co dokładnie chodzi bo się na tym nie znam, ale ludzie nie narzekają więc musi być ok Big Grin

No to świetnie, że tutaj jest możliwy real content Smile Tylko dzięki temu będzie większa skuteczność. Tak powinno być, nawet w innych serwisach Jerk2

Ale wiadomo, jak wszędzie by tak było to za leada kasa byłaby znikoma.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - MankuT - 26-03-2014 22:51

(26-03-2014 21:11)pietreczka napisał(a):  
(26-03-2014 20:51)MankuT napisał(a):  pietreczka myślę,że jak napiszesz jeszcze 25 razy na temat tego podglądacza to go dadzą facepalm

Po pierwsze dzieciaku w pierwszym poście tylko zaznaczyłem, że szkoda jako iż w/w program został odpuszczony
W drugim głównym sednem były moje zarobki, oraz napisałem, że bez niego jest bieda.


I dokładnie tak dzieciaku, pisanie, że się przyda może rzeczywiście pomóc ponieważ ddww pyta się lepszych userów JAKIM NP JESTEM JA, czy mój dobry kolega, który jest moim reffem i ma aktualnie TOP2 jakie programy byśmy chcieli. Jest pomocny i otwarty na nasze sugestie.

Lubisz się powtarzać.. dzieciaku Jerk2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 26-03-2014 23:18

@ddww czy jak wprowadzicie program zagraniczny to będzie też na określone kraje czy ogólnie ?Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - LastSeason - 26-03-2014 23:38

Wyobraźcie Sobie facebookowego szpiego na zagramanice Big Grin Matko bosko ile to kasy można by zbić Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 26-03-2014 23:40

Noo zgadzam się Smile Mega pomysł .


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - yoloswager - 27-03-2014 15:23

Kiedy ten program.? Lol


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 27-03-2014 15:43

Pisałem dziś z ADMINEM ma być dziś przed 19 program związany z FB Big Grin