Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - CreepyUploader - 31-12-2013 18:12

(31-12-2013 17:05)Xzibin napisał(a):  Nowe bonusy na Haiti. Od ulepszania budynkow i czyszczenia pól! Napisz na pw lub na skype pod xzibinpl aby do nas dolaczyc. Dajemy darmowy poradnik, wszelka pomoc, grupe na skype i ochrone!


Dołaczyłem do haiti i już drugi raz jakis hujek mnie zaatakował. Teraz typek ma 1 soldiera to nie moge odbić... to jak pomozecie?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 01-01-2014 16:51

Klikasz eliberate w inventory. Po kazdym restarcie (co kilka godzin) mozna sie uwolnic bez zadnych zolnierzy Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Garownik - 01-01-2014 17:54

(31-12-2013 17:05)Xzibin napisał(a):  Dajemy darmowy poradnik, wszelka pomoc, grupe na skype i ochrone!

Po kilku dniach dołączenia do wioski:

http://scr.hu/17oq/zwyh3

A podobno gwarantujecie ochronę?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 01-01-2014 18:57

Pracujemy nad sojuszem pozatym zobacz co napisalem wczesniej. Jak ktos cie zaatakuje to po kilku godzinach mozesz sie uwolnic wiec nie wiem w czym widzisz problem. Wejdz w inventory kliknij eliberate i tyle Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - karla007 - 01-01-2014 19:22

Tak jak u mnie, jestem u was a juz 5 osoba mnie zaatakowala w ciagu 2 dni. JA nie mogę tym razem kliknąc tego bo on ma (25 defense points) wiec poproszę ochrone...


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 01-01-2014 20:30

A może ktoś dać mi screen a z bonusów jakie dajecie bo nie chce kupować przysłowiowego kota w worku i wchodzić na ślepo, skoro macie najlepsze bonusy to udowodnijcie mi i nam wszystkim toBig Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 01-01-2014 20:32

Ludzie może zaczniecie czytać co się do was pisze. 3ci raz piszę tą samą informację w ciągu ostatnich 2 stron. Co kilka godzin jest restart serwera, po restarcie możecie się uwolnić nawet jak 1000 żółnierzy was podbiło. Na skype informujemy kiedy jest restart. AKTUALNIE nie mamy sojuszu ale ciągle nad nim pracujemy. Wyspa ma 3 dni nie oczekujcie że każdy od razu otrzyma pełną ochronę. Planujemy pakt z najlepszymi wyspami aby w razie ataku rewanżować się przez co nikomu nie opłaci się atak. Restart jest co 2-4h więc proszę nie pisać że świat się zawali jak kilka godzin później zbierzecie produkcje


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 01-01-2014 20:43

(01-01-2014 20:32)Xzibin napisał(a):  Ludzie może zaczniecie czytać co się do was pisze. 3ci raz piszę tą samą informację w ciągu ostatnich 2 stron. Co kilka godzin jest restart serwera, po restarcie możecie się uwolnić nawet jak 1000 żółnierzy was podbiło. Na skype informujemy kiedy jest restart. AKTUALNIE nie mamy sojuszu ale ciągle nad nim pracujemy. Wyspa ma 3 dni nie oczekujcie że każdy od razu otrzyma pełną ochronę. Planujemy pakt z najlepszymi wyspami aby w razie ataku rewanżować się przez co nikomu nie opłaci się atak. Restart jest co 2-4h więc proszę nie pisać że świat się zawali jak kilka godzin później zbierzecie produkcje

Witam a może ty zaczniesz przedstawiać dowody a nie piszesz głupoty na temat tego jaka wasza wyspa nie jest zajebista a jak co do czego to nic nie zapewniacie, nawet ochrony a i bonusy pewnie macie marne więc, jak byś mógł wrzucić na forum screen-a, tak jak Guizo, z tym co za jaki poziom byłbym wdzięcznyBig Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 01-01-2014 20:49

http://imageshack.us/photo/my-images/836/ha0r.jpg/

Prosze bardzo nie pisze zadnych glupot. Guizzo daje marne bonusy przepraszam ale za wyczyszczenie pola daje bodajrze 0,0001 golda wiec z czym do ludzi...
Wyspa ma 3 dni dlatego bonus ciagle rosnie. Jakos NIKT nie podziekowal za poradnik oraz za dodanie do grupy na skype. Pokaz mi dowod ze na innych wyspach masz taka pomoc jak u nas


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 01-01-2014 21:00

(01-01-2014 20:49)Xzibin napisał(a):  http://imageshack.us/photo/my-images/836/ha0r.jpg/

Prosze bardzo nie pisze zadnych glupot. Guizzo daje marne bonusy przepraszam ale za wyczyszczenie pola daje bodajrze 0,0001 golda wiec z czym do ludzi...
Wyspa ma 3 dni dlatego bonus ciagle rosnie. Jakos NIKT nie podziekowal za poradnik oraz za dodanie do grupy na skype. Pokaz mi dowod ze na innych wyspach masz taka pomoc jak u nas

LOL z czym do ludzi na czadzie od 16 daje tyle co wy na populacji od 301 do 401 więc kto tutaj daje marne bonusy a Guizo daje na pewno lepsze jak znajdę screen to wrzucę ale jestem pewny na 100%.
Nie wiem jak jest z tą populacja ale na pewno nikt nie ma na 16 poluacji od 301 do 400