Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - yazir - 12-02-2013 15:15

(12-02-2013 15:13)surfer0700 napisał(a):  a jak są odkryte to da się je jakoś zasłonić?

Można dokupić usługę ukrycia danych Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 12-02-2013 15:17

beka

No tak. Czemuż ja na to nie wpadłem Big Grin


edit:

(12-02-2013 15:12)yazir napisał(a):  domeny .PL w AZ mają standardowo ukryte dane w przypadku osób fizycznych.

Jednak nie, bo mam z .AZ i wszystkie dane są dostępne Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - ciamciaj - 12-02-2013 15:47

Ale masz z az jaka domene ? .pl czy .com? Bo com sa odsloniete, .eu czesciowo, .pl chyba zakryte.

@surfer.

Ja jako oficjalny na pewno zrobie tu temat, co do ilosci wiadomosci, nie sadze zeby nagle napisalo do mnie 600 osob zeby miec 10x wiecej wiadomosci Smile)

No i jesli chodzi o stawki na AC, to stawki za pobrania sa wyzsze, przez to tak jakby po czesci dogania sie procent w innych serwisach.

AC daje 90% stawki ,wiec jak da 10% ref to zarobi tylko 1%...a za to ciezko oplacic składki, hosting i pensje Smile

Ale jak widać, uzytkownicy zarabiaja bardzo dobrze, bo TOP month jest lepsze niż u ognistych Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 12-02-2013 15:52

No mam domenę .com Smile
Opłaca się dokupić zakrycie danych czy lepiej zostawić jak jest?

Może przesadziłem, ale ilość Twoich PW na pewno się zwiększy. Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - ciamciaj - 12-02-2013 17:10

To zalezy jak bardzo nei lubia Cie pobierajacy. Czy dostaniesz pogróżki itp Sad
Jak robi Ci się większy ruch to warto zakryć.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - ComboThe - 12-02-2013 18:00

Weźmie ktoś pod swoje skrzydła kogoś kto nie miał styczności z PPA jedynie PPD?
Potrzebuje kogoś kto poświeci trochę czasu, i jest w miarę dostępny.

Dodam że potrafię zrobić bloga na WP, jedynie problem ze znalezieniem niszy (nigdy się w to nie bawiłem) oraz z frazami na jakie je pozycjonować.
Chyba że YT to nie wiem


RE: Ogólna dyskusja o PPA - yazir - 12-02-2013 18:03

(12-02-2013 18:00)ComboThe napisał(a):  Weźmie ktoś pod swoje skrzydła kogoś kto nie miał styczności z PPA jedynie PPD?
Potrzebuje kogoś kto poświeci trochę czasu, i jest w miarę dostępny.

Pisz śmiało do ciamciaja albo Diqtiona, i lepiej unikaj pseudo mentorów którzy dadzą Ci radę "kopiuj filmy innych, wrzucaj filmy na yt"


RE: Ogólna dyskusja o PPA - ComboThe - 12-02-2013 18:06

Pisałem z Diqtionem, ale z nim kontakt e-mail i odpowiada raz na 24h. Zresztą on mówi że mam sobie znaleźć nisze, zrobić blog i potem do niego napisać. Tyle to ja wiem że to trzeba zrobić, ale chciałbym szerszej pomocy NA POCZĄTKU.

Ciamciaj jest rzadko na gg Sad


RE: Ogólna dyskusja o PPA - yazir - 12-02-2013 18:20

Ciamciaj ukrywa się na gadu Smile Pisz do niego najpierw na maila, gwarantuje że nie zawiedziesz się na nim.

Diqtion ma okrutnie dużo refów więc faktycznie może mniej odpisywać, szczególnie ostatnio. Ale ciamciaj jest dostępny Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kabajana - 12-02-2013 18:21

Zgadzam się z Yazirem. Ciamciaj jest jak na razie najlepszym mentorem według mnie. Polecam Smile

PS. Mentorzy to też ludzie, więc mają swój czas wolny.Nie mogą odpisywać cały czas 24/7 Wink