Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium (/Temat-SubServices-pl-Nowy-Program-SMS-Premium-113343)



RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - shiks - 06-09-2016 09:46

witam

pytanie do zarabiających tu

jak tu wychodzicie na subach i odnowieniach?


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - fato - 06-09-2016 09:58

to zależy zazwyczaj u mnie odnawia się około 10-30% aktywnych subskrypcji, w zależności od tygodnia i pewnie stanu konta osób zapisanych bo wiadomo że cześć osob to prepaid ma


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - lary1211 - 06-09-2016 10:27

u mnie sie odnawia około 3% tylko - sam nie wiem jakim cudem tak mało


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - WuJeKuBa - 06-09-2016 11:16

Lary, jeśli promujesz programy tylko pod dzieci to bym sie nie dziwił, no chyba że promujesz pod doroslych.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Hagrid124 - 06-09-2016 11:17

U mnie różnie na 30 aktywnych odnawia się co poniedziałek 2-3 leady, lepiej z tymi subami za 1,50zł bo częściej wpadają i długi czas mam z nich odnowienia.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - fusek - 06-09-2016 11:41

Na 65 aktywnych 0 odbowien od tygodnia.


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - mateusz2045 - 06-09-2016 12:05

Na jakiej stawce?


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Martin676 - 06-09-2016 12:10

Przy ilościach aktywnych subskrybentów w dziesiątkach, czyli już nawet te 50+ osób, brak odnowień dla mnie jest podejrzany. Posiadaczy abonamentu jest coraz więcej, a nie wierzę, że 100% osób, które zarejestrowały się tak jak u kolegi wyżej to typowi użytkownicy orendż, którzy doładowują telefon co miesiąc na 5 złotych żeby wykupić jakiś pakiet smsów Big Grin


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - michal86ole - 06-09-2016 12:23

(06-09-2016 12:10)Martin676 napisał(a):  Przy ilościach aktywnych subskrybentów w dziesiątkach, czyli już nawet te 50+ osób, brak odnowień dla mnie jest podejrzany. Posiadaczy abonamentu jest coraz więcej, a nie wierzę, że 100% osób, które zarejestrowały się tak jak u kolegi wyżej to typowi użytkownicy orendż, którzy doładowują telefon co miesiąc na 5 złotych żeby wykupić jakiś pakiet smsów Big Grin

Pre-paidowców też jest sporo, dopiero teraz wprowadzenie obowiązku rejestracji kart sim powinno podnieść cr zarówno przy leadach jak i przy odnowieniach. 50 aktywnych osób to nie jest dużo jeśli chodzi o ilość odnowień. Przy promowaniu większych wydarzeń nie jest problem złapać 300-400 aktywnych w jeden wieczór z czego potrafi się odnowić tylko 5-10 leadów w poniedziałek. Operatorzy skutecznie starają się doinformować osobę zapisującą się do subskrypcji w co się pakuje Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 03-10-2016 08:42

W ostatnich dniach zostały uruchomione trzy nowe programy. Zapraszamy do zapoznania się z nimi, są to:

- Dla dzieciaka:

[Obrazek: 8Gi0RiW.png]

Przykład: TUTAJ

- Bon na tatuaż:

[Obrazek: 9iqBZUO.png]

Przykład: TUTAJ

- Zgarnij bikini:

[Obrazek: xxcoRit.png]

Przykład: TUTAJ

Stawki w programach to odpowiednio dla SMS Premium:
- 11zł, 8zł, 4zł

Dla subskrypcji sms:
- 6,50zł z odnowieniami co poniedziałek
- 1,50zł z odnowieniami w każdy poniedziałek - środę - piątek


Dodatkowo przypominamy o możliwości ustawienia podwójnej blokady działającej na zasadzie:
- dowolna stawka Premium SMS + subskrypcja (1,50zł).

Zapraszamy do testowania i życzymy wysokich zarobków! Wink