Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 26-03-2014 18:12

cierpliwości a zarobki stygną xD Undecided
ten program co był fesj-podgladacz był dobry Wystarczy zmienić dasein Lol


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 26-03-2014 18:13

Szkoda, że sobie odpuścicie, bo pięknie tam wpadało ;(
Dobrze by było jakbyście dzisiaj ten nowy program z fb wprowadzili, od razu bym stestował ;d

+ wypłata zlecana wczoraj o 22 kiedy poleci Wink?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 26-03-2014 19:17

Z programem Fejs-Podglądacz na razie się wstrzymamy. Dzisiaj zostanie oficjalnie wyłączony i usunięty z listy. Myślimy nad alternatywną. Mamy już pewien pomysł, ale musimy to obgadać dokładnie. To nie jest tak, że robimy wam na złość, przecież my też na tym zarabiamy.

Dodatkowo wprowadzamy wcześniej zapowiadany program związany z FB. Jak wszystko dobrze pójdzie to na jutro rano będzie gotowy.

(26-03-2014 18:13)pietreczka napisał(a):  Szkoda, że sobie odpuścicie, bo pięknie tam wpadało ;(
Dobrze by było jakbyście dzisiaj ten nowy program z fb wprowadzili, od razu bym stestował ;d

+ wypłata zlecana wczoraj o 22 kiedy poleci Wink?

Postaram się dzisiaj zrealizować wszystkie wypłaty.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mateuszek9973 - 26-03-2014 19:25

[Obrazek: 2hog1l5.jpg]

No i piszę tutaj po raz kolejny ( mam nadzieję, że nie ostatni ) z pochwałami dla tego serwisu. Niedawno zleciłem wypłatę i praktycznie od zaraz miałem ją na koncie Smile. Tym większy szacunek dla nich iż nie wrócili jeszcze do pełnej płynności finansowej, a i tak czas na oczekiwanie zrealizowania tego przelewu był krótki! Dzięki, że jesteście pozdrawiam Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 26-03-2014 19:48

Ja niestety zatrzymałem się na dawnych zarobkach- 80zł
Nie umiem już działać dlatego jeśli ktoś zechciałby być moim mentorem będę wdzięczny gdy napisze na PW


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - michal86ole - 26-03-2014 20:11

Również mogę potwierdzić, że pieniądze otrzymałem Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mordimer12 - 26-03-2014 20:19

Co tu sie najbardziej opłaca reklamować?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 26-03-2014 20:29

Ale bieda dzisiaj, by sie zdał ten poglądacz

Zarobione: 20 PLN
Wizyty: 649
Unikalne wizyty: 631
Leady: 2
Skuteczność: 0.32 %


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 26-03-2014 20:30

To zależy ale wydaje mi się że najlepiej wpadało z fejs podglądacz, a teraz np. u mnie najlepiej fejs szpieg i sms szpieg nie wiem jak u innych.Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - casualsprojects - 26-03-2014 20:31

Zależy jaki masz target.