Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - avers1996 - 26-12-2013 23:48

Poszło z refa licze na poradnik Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - maladama - 28-12-2013 22:19

dopiero dzis trafilam na ta gre tutaj na forum. Tez w nia gram i polecam bardzo mocno. Naprawde super wciaga i ja juz wyplacilam swoja pierwsza kase. Kasa jest na paypalu w kilka chwil, wiec gra wiarygodna.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Niepacz - 29-12-2013 15:55

Czy mogę mieć wypłatę na inny mail<paypal> niż ten, na który założyłem konto?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 29-12-2013 17:24

Tak. Masz opcje w grze i email mozesz zmienic. Pozatym przy wyplacie reseller napisze do ciebie zebys podal email


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Niepacz - 29-12-2013 19:14

Dzięki Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - adrian1233 - 29-12-2013 19:20

no chyba nie ma...


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 29-12-2013 19:44

No to tymczasowo wylaczyli bo byla z reszta tak czy siak kazdy resseller musi zapytac cie na jaki email wyslac pieniadze dla potwierdzenia.

OFICJALNE INFO: Zapraszam wszystkich do nowej wyspy Haiti. Oferujemy każdemu darmową pomoc, poradniki, najlepsze bonusy z pośród wszystkich wysp, bonusy dla aktywnych, ochronę przed atakami i wiele więcej. Wyspa dopiero powstała ale mamy pomysły na kilkanaście bonusów dlatego opłaca się do nas dojść z kilku powodów. Już dziś dojdź do najlepszych!


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - lentek911 - 30-12-2013 09:03

zarejestrowany z refa


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ther - 30-12-2013 10:46

Zarejestrowałem się. Zobaczymy Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 31-12-2013 17:05

Nowe bonusy na Haiti. Od ulepszania budynkow i czyszczenia pól! Napisz na pw lub na skype pod xzibinpl aby do nas dolaczyc. Dajemy darmowy poradnik, wszelka pomoc, grupe na skype i ochrone!