Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- travispl - 06-01-2009 16:24

Zapisany w chillbux


- Sniechu - 06-01-2009 17:07

travispl, potwierdzam.

Kubabest napisał(a):Ten mod to on nie wie co gada raz mowi ze jutro beda wyplaty a juz w innym poscie ze dopiero po sobocie ...

Już dawno o tym mówiłem, przez niego moja wypłata z dingo opóźniła się o jeden dzień, ale teraz to już nie ma znaczenia, ważne, żeby wypłaty szybko wróciły...


- 3sparrow - 07-01-2009 10:49

zapisany w palmbux (może kilka wypłat się uda wyciągnąć Wink)


- asika11 - 07-01-2009 13:31

zapisana w palmbux jako asika11


- Sniechu - 07-01-2009 15:25

asika11 napisał(a):zapisana w palmbux jako asika11
3sparrow napisał(a):zapisany w palmbux (może kilka wypłat się uda wyciągnąć Wink)

Potwierdzam. Może się i uda, ale na pewno nie teraz, bo wydaje mi się, że bux jest w fazie pre-launch. Mógłby ktoś to jeszcze dokładnie sprawdzić, bo ja nie wiem... W jednym miejscu pisze, że pre-launch, w innym nie...


- mala1969 - 07-01-2009 18:33

Na forum palmbux-a jest info od admina, że oficjalne otwarcie nastąpi 19 stycznia.


- Sniechu - 07-01-2009 18:37

mala1969, dzięki za info. :-P
W takim razie wstrzymujemy się z klikaniem.

Oto kilka ciekawostek:
- Chillbux: 4.50$
- Centbux 4.85$
- Dingobux 2.94$
- Loaded-bux 0.85$
- Roudycash 4.94$


- mattys5 - 07-01-2009 20:02

no to szykuje sie wyplata w roudy i cent i chillbux 8-)


- Sniechu - 07-01-2009 20:06

mattys5, tak jak już wcześniej mówiłem, może być trudno z tą wypłatą z roudy, ale gadałem ostatnio z kilkoma osobami i wtedy niektórzy chcieli kupić, zobaczymy. Mam w teamie 18 osób, jeśli będzie jakiś chętny na te 5$, to wtedy wypłata będzie, jeśli nie, to trzeba będzie czekać na tego chętnego.

W centbux nawet jak byśmy dzisiaj doszli do minimum (brakuje około 6 centów) to i tak zlecam wypłatę jutro, bo wtedy mi się kończy miesiąc wynajmu refków.

W chillbux istotnie zbliża się wypłata, ale może lepiej będzie jeszcze trochę poczekać, bo ten podatek 0.30$ od wypłaty aż odstrasza... I tak będę musiał znowu tam podatek z tego powodu Wam potrącić.

W loaded-bux idziemy też dosyć szybko, dopiero co był problem z dojściem do wypłaty, a tu już 0.90$. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze wypłacę stamtąd trochę kasy.


- mattys5 - 07-01-2009 20:10

no nie wiem czy warto czekac z chill ;] w kazdej chwili moze zablokowac wyplaty dla standard ;] mam nadzieje ze nie wykrakalem...