Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Darmowy Restock (/Temat-Darmowy-Restock-2194)



RE: Darmowy Restock - adik0070 - 27-02-2010 00:14

No własnie co im napisac jak mi wogle nic nie dzialało? tj . było cały czas zamkniete zadniej zmainy ...


RE: Darmowy Restock - wojtek54326 - 27-02-2010 00:14

COŚ MI SIĘ WYDAJE ŻE LOCKERZ NIE DA NAM ZGARNĄĆ NAGRÓD RÓWNIEŻ W SKLEPIKU 24/7 !!!!

NARAZIE BYŁO BARDZO MAŁO POTWIERDZEŃ DOSTARCZENIA NAGRÓD.

CIEKAWE ILE NP. MAJĄ XBOXÓW NIE ZDZIWIŁBYM SIĘ JAKBY NIE BYŁO WIĘCEJ NIŻ 100 !!!!!!


RE: Darmowy Restock - obiKsg - 27-02-2010 00:14

Powiem wam tak kurwa zobaczcie se to i huj.
http://demotywatory.pl/1076064/To-uczucie


RE: Darmowy Restock - WojaS_PL - 27-02-2010 00:14

(27-02-2010 00:10)KoPcIu napisał(a):  
(27-02-2010 00:07)WojaS_PL napisał(a):  Może i masz rację że to zabawa, jednak w niekażdej zabawie masz okazję zabrać coś tak wartościowego jak np. laptopy, iPody czy konsole do gier. Pozwól im się wyładować tutaj i będzie dobrze ;]

No tak lecz nie róbmy z forum placu zabaw, ze każdy klnie jak szewc Wink

No może tak, ale zawsze jest ryzyko przegranej i niestety trzeba się umieć z nią pogodzić Wink

Powiem tak : Rozumiem zdenerwowanie niektórych tutaj osób jednak ja również nie popieram takiego zachowania, porządkiem na pewno zajmą się odpowiednie "kolorki" Smile

Wiadomo, są osoby które potrafią jak i nie potrafią pogodzić się z porażką, co zresztą widać na przykładnie ostatnich stron tego tematu Wink


RE: Darmowy Restock - Hasz - 27-02-2010 00:15

xgorgix co ty tym kutafonom napisales ? ja pierdole nie zasne dzisiaj kurwica!!!!!!!!!!!!


RE: Darmowy Restock - MareKSG - 27-02-2010 00:15

Przepraszali za tą 3 falę o 4 nad ranem a teraz było tak samo... Jakie z tego wnioski? po prostu niby przepraszają nas za coś a tak naprawdę mają na wiecie gdzie.


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:15

kurwa mac napsizemy takie podanie ze kurwa im buty spadna hamburgery pierdolone skurwole jebane kurwa co oni sobei msyal ze beda nas mordowac po nocy tylko po to by nas wkurwic ,rozbudzic i doprowadzic do palpitacji serca? skurwole jebane kurwa kląc będę jak szewc bo kurwa mam prawo do wypowiadania sie a jak ciebie takie cos razi to wypierdalaj kurwa mac nikt ci kurwa nei kaze tutaj siedziec i patrzec na nasze posty kurwa maxc


RE: Darmowy Restock - rj7rad - 27-02-2010 00:16

Ok, nie udało się, uda się za miesiąc.
Nie zaśmiecajcie forum "kurwami" ..


RE: Darmowy Restock - pok3rak - 27-02-2010 00:16

ciekawe czy to coś da??


RE: Darmowy Restock - Diament - 27-02-2010 00:16

Smile smacznie , 2 min po rozpoczeciu , dalej stary obrazek coming soon ! uhu ! next przegladarka , uhu to samo , Swietnie jade chyba na jakis turniej w kupowaniu na lockerz !