Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lipcowy Retro Restock tuż tuż - Regulamin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Lipcowy Retro Restock tuż tuż - Regulamin (/Temat-Lipcowy-Retro-Restock-tuz-tuz-Regulamin-9977)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Lipcowy Retro Restock tuż tuż - Regulamin - Siom - 08-07-2010 22:25

Pytanko na szybko. Wlazłem kliknąłem na ipod touch 64gb wklepałem dane i captche i zaczęlo sie ładowanie. Załadowało się po czym wykopało mnie z powrotem do electronics i brand we love (to wybieranie kategorii) Odjęło mi 800ptz i jak wlazłem potem na tapetę to pisało sorry u already reedemed. I teraz pytanie udało mi się zamówić czy powinny mi jakieś congraty wyskoczyć czy nie?[/align]


RE: Lipcowy Retro Restock tuż tuż - Regulamin - Sagari12Master - 08-07-2010 22:26

Ale zalowe wchodziłem na stronę przez minutę, po drugie jak klikałem na coś wartościowego to mnie cofało do głównej no i załapałem się na skin do iphona którego totalnie nie potrzebuje. Już bym wolał klapki....


RE: Lipcowy Retro Restock tuż tuż - Regulamin - error_12 - 08-07-2010 22:26

15 dni zbierania ptz na darmo prawie nic nie ma, a u was ?


RE: Lipcowy Retro Restock tuż tuż - Regulamin - top-michal - 08-07-2010 22:26

Ja wbiłem od razu ale strona mi sie chyba z 2 minuty wczytywała. Jak weszłem to było z kasy tylko 25$ i sie udało na szczescie


RE: Lipcowy Retro Restock tuż tuż - Regulamin - simoon - 08-07-2010 22:26

Wszedłem 1000$ PP i wylogowanie. Ponownie wchodzę i nic poza klapkami i skinami Smile Restock mniej niż 10sec Big Grin


RE: Lipcowy Retro Restock tuż tuż - Regulamin - error_12 - 08-07-2010 22:27

zaje*iscie normalnie restock 100-lecia


RE: Lipcowy Retro Restock tuż tuż - Regulamin - Mlody666 - 08-07-2010 22:28

Ale tragicznie, czego bym nie kliknął wywala do strony głównej - za dużo ludu się rzuciło na te niskie cenySad no ale nic przynajmniej punktów mam natrzepane to może na następnym coś się upoluje jak ceny beda juz normalne Big Grin


RE: Lipcowy Retro Restock tuż tuż - Regulamin - jasio20 - 08-07-2010 22:28

u mnie odrazu zacinka i strona się nie chciała otwierać


RE: Lipcowy Retro Restock tuż tuż - Regulamin - gohan8 - 08-07-2010 22:28

zapewne mieli malo nagrod dlatego nawet w regulaminie napisali zeby sie nie dziwic jak sie nie uda nic zamowic Big GrinBig Grin


RE: Lipcowy Retro Restock tuż tuż - Regulamin - error_12 - 08-07-2010 22:28

Co z tego że ceny niskie ale wszystkich na wszystko było stać. ;/
A kiedy jest generalny ? bo nie kojaże.