Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) (/Temat-Nisza-Programy-Afilacyjne-stawka-3zl-Jest-Recenzja-4-str-99007)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - Loretin21 - 01-01-2015 13:13

Jest w 100% wiec sam teraz piszesz że nie wiesz jak to jest haha więc nie wiem po co komentujesz ?

Przez miesiac zbierasz Leady i potem od 1 do 10 dnia miesiąca przechodzą okres weryfikacji czy sami ich sobie nie nabiliśmy sprawdzane IP / Dane komputera / oprogramowanie z jakiego pochodzi lead i jak wszystko jest ok to całość przechodzi do wypłaty 10 dnia miesiąca a 20 mamy pieniążki na koncie ... Jeszcze nikomu z osob ktore zakupiły poradnik nie zdarzyło się żeby jakiś lead nie został zaakceptowany wiec jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj :>

Pozdrawiam ...


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - lutzen - 01-01-2015 22:38

Kupiłem dziś ten poradnik i nie żałuję wydanej kasy Smile Autor przedstawił mi dokładnie co i jak mam robić. Jestem miło zaskoczony - bo może i serwis jest mi znany, to metoda pozyskiwania leadów jest niezła. Mając nawet niewielki fanpage można nieźle zarobić. Niedługo zaczynam poważnie na tym działać i jestem przekonany, że wkład mi się zwróci z nadwyżką. Zdam jeszcze relację.


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - broofie - 01-01-2015 22:48

Trzeba byc pelnoletnim?


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - Loretin21 - 01-01-2015 23:49

Jak już masz konto na gameflow to nic Ci wiecej nie pozostaje jak kupic poradnik i zwiekszyc zarobki czterokrotnie Smile


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - elbowndg - 02-01-2015 00:00

bez fp sie nie da zarobic?


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - Loretin21 - 02-01-2015 00:10

Da sie chodzi o własne miejsce gdzie mozna umiescic linki fanpage / strona www / blog aby zatwierdzic konto w serwisie


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - broofie - 02-01-2015 00:19

Moglby ktos napisac post ze zdjeciem na ktorym wyplacil pieniadze z tego sposobu?
@[Loretin21] mozna dzialac na innych sieciach niz gameflow?


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - Loretin21 - 02-01-2015 00:22

Można to już dowolnie ale Gameflow jest najlepsze no i funhub a reszta słaba .


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - broofie - 02-01-2015 00:38

Hm. Czyli mowisz, ze najlepiej miec swoja strone czy to na fp czy na jakims hostingu. Tylko skad wezme ruch na chociazby moim FP?
Pytam, bo 200zl to nie niska kwota, chce wiedziec w co pakuje pieniadze.


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - Loretin21 - 02-01-2015 15:02

No w poradniku jest własnie sposob jak zebrać ruch na własnie taki Fanpage aby wpadały leady Smile