Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 (/Temat-Bukmacherka-czyli-jak-zarobic-nawet-do-500-zl-dziennie-v2-98096)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - paw9191 - 19-09-2014 16:56

Sposób nie taki zły. Te 15zł nie jest mi szkoda, ale więcej na pewno nie jest wart. Idzie zarobić jak się gra z głową. Jednak nie jest to wart ryzykowania pieniędzy których nie mozemy stracić oczywiśccie.
Do tego trzeba umieć utrzymywać stałe stawki i to najlepiej grać od 1zł jak mamy mniejszy kapitał czyli ponizej tych 800zł. To jest częsty błąd i bardzo kusi bo sposób wydaje sie być bardzo kozacki jak ciągle siada.

Zarobiłem juz sobie 27zł w godzine i ide to przepić. Pozdrówki


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - fcbmafi - 19-09-2014 17:00

tez kupiłem ale taki system jest na forum bukmacherskim za darmow w dziale systemy bukmacherskie załuje troche tych 15 zł bo to co w tym systemie juz dawno wiedziałem i jeszcze grając trzeba miec nerwy bo co chwila mi blokowali zakład który musiałem postawić system dosc ryzykowny chyba ze mamy około 2000 zł kapitału to mozna ugrać w godzinke kilka zł ale wydaje mi sie ze po kilku dniach gry to bukmacher moze nas zablokować ja grałem godzine i zaówazyłem ze juz mi blokowali zakłac który chciałem postawic ale jak ktos chce to moze próbować osobiscie mam troche lepszy system z mniejszym zarobkiem ale pewniejszym , ale oczywiscie system mozna kupic bo autor go ładnie rozpisał dla początkujących impreza


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - siwrus1231 - 19-09-2014 17:03

Na buka zawsze wpłaca się hajs, który nie szkoda przerżnąć. Jednak myślę, że nie trzeba aż tyle pieniędzy. Użytkownik, który zakupił poradnik, wpłacił 50 zl i wyciągnął 200 w niedługim czasie. Oczywiście, że trzeba grać z "głową". Dlatego wcześniej pisałem, żeby sobie ustalić limit. Wiadomo, że kusi jak robisz 100 zł w 15-20 min Big Grin

A co do:

(19-09-2014 16:56)paw9191 napisał(a):  Te 15zł nie jest mi szkoda, ale więcej na pewno nie jest wart.

Nie zgodzę się z tym Big Grin



(19-09-2014 17:00)fcbmafi napisał(a):  tez kupiłem ale taki system jest na forum bukmacherskim za darmow w dziale systemy bukmacherskie załuje troche tych 15 zł bo to co w tym systemie juz dawno wiedziałem i jeszcze grając trzeba miec nerwy bo co chwila mi blokowali zakład który musiałem postawić system dosc ryzykowny chyba ze mamy około 2000 zł kapitału to mozna ugrać w godzinke kilka zł ale wydaje mi sie ze po kilku dniach gry to bukmacher moze nas zablokować ja grałem godzine i zaówazyłem ze juz mi blokowali zakłac który chciałem postawic ale jak ktos chce to moze próbować osobiscie mam troche lepszy system z mniejszym zarobkiem ale pewniejszym , ale oczywiscie system mozna kupic bo autor go ładnie rozpisał dla początkujących impreza

Mnie nie zablokowali. Na jakim buku grasz? Zapewne betclic?


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - PremAccHack - 19-09-2014 17:07

Sorry kolego za rozwalenie niszy. Sposób polega na dobraniu meczu w którym jesteśmy przekonani że padnie przynajmniej 1 bramka. I wtedy gramy progresją na to że w danych minutach padnie gol.

Więcej tutaj: kliknij aby zobaczyć sposób


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - fcbmafi - 19-09-2014 17:08

unibet , bet365 betathome wszedzie bloki po kilku zakładach

(19-09-2014 17:07)PremAccHack napisał(a):  Sorry kolego za rozwalenie niszy. Sposób polega na dobraniu meczu w którym jesteśmy przekonani że padnie przynajmniej 1 bramka. I wtedy gramy progresją na to że w danych minutach padnie gol.

Więcej tutaj: kliknij aby zobaczyć sposób

dokładnie o tym forum mówiłem jest tam masa takich poradników


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - siwrus1231 - 19-09-2014 17:11

PremAccHack
Nie ma sprawy, nie rozwaliłeś niszy Big Grin
To nie to Smile

Ale będę o Tobie pamiętał Smile


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - C4mp3R - 19-09-2014 18:04

Sprzedawać coś co jest za darmo Huh


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - siwrus1231 - 19-09-2014 18:08

Chłopie, połowa rzeczy, którą userzy tutaj sprzedają jest za darmo w necie. Trzeba tylko chcieć poszukać.
Ogólnie jakby na to patrzeć to wszystkie nisze są za darmo w necie Smile


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - pr3tor - 19-09-2014 18:20

dobrze, że odświeżyłeś ten temat, bo całkowicie zapomniałem o poradniku ; )będę go testował w najbliższe dni Wink


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - Ciastek - 19-09-2014 18:26

Powiem szczerze,że poradnik na prawdę spoko. Na początku miałem sporo pytań jednak udało mi się w 15 min ugrać 50 zł na kartce. Zaraz po tym zrobiłem depozyt 200 zł i pomnożyłem tą kwotę x2 także polecamSmile 200 zł wypłacam i 200 zostawiam na kolejną grę. Nawet jak przegram to fajna zabawa grać kasą którą można stracić bo i tak wyjdę na 0 ;]