Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kasacja punktów - ankieta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kasacja punktów - ankieta (/Temat-Kasacja-punktow-ankieta-93353)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Kasacja punktów - ankieta - Styler - 01-07-2014 18:43

Nie byłem nigdy właścicielem podobnego serwisu, jedynie użytkownikiem, a wpadło mi już do głowy kilka (być może) o wiele lepszych pomysłów niż tutaj przedstawiony.


RE: Kasacja punktów - ankieta - haha40027 - 01-07-2014 19:02

@styler
Właśnie dlatego też powstał ten temat - służy dyskusji.

Myslę, że śmiało możesz zaprezentować swój punkt widzenia Smile


RE: Kasacja punktów - ankieta - RadoCMG - 01-07-2014 19:59

Zbieram GP od wielu mscy, co dzień klikając i teraz ma nagle być to usunięte? Poświęciłem czas akceptując regulamin, który pozwala zbierać GP by potem je wymienić na nagrody. Teraz stracę szansę na nagrody i mój czas będzie po prostu zmarnowany. To ma być fair? Nie kupuje premek, bo kasę wolę wydać na dziecko,a jakie są czasy to każdy wie. Sobie przeliczcie ile trwa zdobycie 100k GP...

Wina leży po stronie administracji, że zapanowała stagnacja. I podpisuje się pod posty osób o tym mówiących.


RE: Kasacja punktów - ankieta - Nortix - 01-07-2014 20:31

(01-07-2014 19:59)RadoCMG napisał(a):  Zbieram GP od wielu mscy, co dzień klikając i teraz ma nagle być to usunięte? Poświęciłem czas akceptując regulamin, który pozwala zbierać GP by potem je wymienić na nagrody. Teraz stracę szansę na nagrody i mój czas będzie po prostu zmarnowany. To ma być fair? Nie kupuje premek, bo kasę wolę wydać na dziecko,a jakie są czasy to każdy wie. Sobie przeliczcie ile trwa zdobycie 100k GP...

Wina leży po stronie administracji, że zapanowała stagnacja. I podpisuje się pod posty osób o tym mówiących.
Powtarzam po raz enty że nie tracicie możliwość zdobycia nagrody... BO ODBĘDĄ SIĘ AUKCJE PRZED RESEM! Zresztą co ci po tych 100k jak i tak na dzień dzisiejszy w zakładce restock dal standard jest jak kto niektórzy mówią shit...


RE: Kasacja punktów - ankieta - RadoCMG - 01-07-2014 20:53

Chodzi o sam fakt nie rozumiesz? Mi się nie spieszy z nagrodą, co dzień poświęcam czas i nagle mam mieć jedną opcję: jeden res czy tam aukcje i czyścimy. Jak nie uda mi się to co z tego będę miał?


RE: Kasacja punktów - ankieta - Tomala53 - 01-07-2014 20:55

Moim zdaniem nie potrzeba kasacji punktów tylko częściej robić aukcje a nie restocki. Bo tak to ludzie wchodzą na restock nic nie zdążą wziąć i się zmywają a jak bd aukcje to każdy bd wchodził i kontrolował co się dzieje. JESTEM PRZECIW KASACJI PUNKTÓW!


RE: Kasacja punktów - ankieta - Orneusz - 01-07-2014 21:41

Rado ty masz dziecko i marnujesz czas siedzac na serwisie nie za pożno zaczołes ( wiek ) z takimi stronkami ale ok ja mma taki pomysł żeby ograniczyc poleconych gdyz użytkownik który masowo bedzie zbijał poleconych ( bedzie to mase userów ) to znowu po resecie bedzie to samo. Ja zbieram co miech Gp i od samego poczatku 6 poleconych wbiłem a jestem tu od sierpnia a ludzie chwalą sie ze maja 100 polecen czy wiecej prosze rozwazyc pomysł z poleceniami albo usunać zeby Gp niedostawac albo zmniejszyc nie wiem


RE: Kasacja punktów - ankieta - Styler - 01-07-2014 21:57

Może zmienimy podejście na to jak byłoby lepiej a nie że tak jest źle? Niech każdy wrzuca swoje pomysły. Ja swoim tokiem myślenia podzieliłem się już wyżej w 2 postach.


RE: Kasacja punktów - ankieta - Roxi5017 - 01-07-2014 22:16

(01-07-2014 20:31)Nortix napisał(a):  
(01-07-2014 19:59)RadoCMG napisał(a):  Zbieram GP od wielu mscy, co dzień klikając i teraz ma nagle być to usunięte? Poświęciłem czas akceptując regulamin, który pozwala zbierać GP by potem je wymienić na nagrody. Teraz stracę szansę na nagrody i mój czas będzie po prostu zmarnowany. To ma być fair? Nie kupuje premek, bo kasę wolę wydać na dziecko,a jakie są czasy to każdy wie. Sobie przeliczcie ile trwa zdobycie 100k GP...

Wina leży po stronie administracji, że zapanowała stagnacja. I podpisuje się pod posty osób o tym mówiących.
Powtarzam po raz enty że nie tracicie możliwość zdobycia nagrody... BO ODBĘDĄ SIĘ AUKCJE PRZED RESEM! Zresztą co ci po tych 100k jak i tak na dzień dzisiejszy w zakładce restock dal standard jest jak kto niektórzy mówią shit...

Co dają aukcje osobom, które mają małą i średnią ilość GP ? Nic. Bo nic nie wygrają, a stracą tylko swoje GP. Pamiętam jak laserki i inne tanie nagrody latały za masę GP, więc nawet nie mają szansy by coś z tego ugrać.

Dlatego też ludzie są przeciwni, bo żadnych profitów z kasacji GP nie będą mieli, tylko ich to zniechęci do dalszej zabawy na tym serwisie Wink


RE: Kasacja punktów - ankieta - MoniaiKrzys - 01-07-2014 22:28

Zacznijmy od tego że nikt nie wie jakie będą nagrody na aukcjach...
a sporo osób myśli że będzie niewiadomo co i duże ilości
kwota 3000zł to nie jest tak wiele na nagrody dla takiej ilości użytkowników
Duża część osób straci swoje GP bo nie weźmie nic na tych aukcjach