Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy szantu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy szantu (/Temat-Dziennik-pracy-szantu-91731)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik pracy szantu - WujRock - 11-06-2014 17:06

spokojnie, dzisiaj sa opoznienia Wink


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 11-06-2014 20:04

hmm to może faktycznie skoro na 101 wejść unikatowych tylko 1 osoba weszła to chyba coś nie gra, zwykle jest 2 albo 3 ale zobaczymy jeszcze.
Podsumowanie!!
Dzisiaj nawet sam nie wiem jaki jest dzień dobry czy zły Undecided. Kurczę wiecie co nawet nie wiem co napisać jeszcze 2 dlatego zakończę to zdanie.


RE: Dziennik pracy szantu - WujRock - 11-06-2014 20:14

Zacznij dzialac dodatkowo w youtube i fanpage Wink Zrob jakis fajny fanpage zacznij dodawac memy i daj link do fp mi na GG , dobije Ci do 1200 like, zachcece do sledzenia twojego fp moich fanow i dam cenne wskazowki Wink


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 12-06-2014 21:13

Podsumowanie dnia !!
Zarobiłem 3,50zł ale założyłem fanpage i myślę że za niedługo dojdę do chociaż 20zł na dzień Smile. Do zobaczenia jutro !!


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 13-06-2014 20:39

Podsumowanie
Dzisiaj nie zarobiłem chyba nic bo coś tam jest więc mam nadzieję że chociaż ten 1 lead wpadnie. Właśnie macie do sprzedania jakieś FanPage za 100zł jeżeli tak proszę o linki w temacie lub na pw


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 14-06-2014 19:35

Witajcie
Chyba wracam do formy zdobyłem 1 leada. Myślę że jutro będę miał 2 leady Big Grin i tak w górę wiecie co zrozumiałem że nie można spamować cały czas 1 bo to się robi nudne i nikt nie patrzy na to i nie daje się nabierać teraz stawiam na różnorodność Smile


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 15-06-2014 19:55

Witajcie
Dzisiaj 2 leady zdobyłem Huh lepsze to niż nic. Ale już słabo idzie kiedyś dniówka 20zł teraz ledwo 10zł chyba ludzie zaczynają się kapować ale jeszcze w sumie mam jeden pomysł na rozruszanie ludzi Smile. Przedstawię wam to z grubsza co myślicie o robieniu prezentacji na zamówienie? jeżeli prezentacja będzie łatwiejsza to sms premium i pieniądze idą do mnie a jeżeli trudniejsza to przelew na konto bankowe Smile. I co myślicie o założeniu Aska i reklamowaniu tam linka ?
@edit akurat jak to pisałem wpadł lead Huh


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 16-06-2014 20:33

Witajcie
Dzisiaj nic nie robiłem to i nic nie zarobiłem a nie robiłem bo pracowałem na dworzu Smile ale jutro będę miał czas więc jutro popracuje.


RE: Dziennik pracy szantu - wojtas99 - 16-06-2014 20:42

ludzie sie juz nie nabierają czas znaleźć coś innego


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 19-11-2014 23:05

Witam!
Po dość długiej nieobecności postanowiłem znów zacząć zarabiać z Firesub Smile a dlaczego ? Ponieważ potrzebuje pieniędzy na nowy ekran do mojego samsunga galaxy note 3 neo (koszt ok. 800 zł) Cel dosyć wysoki jak dla mnie jednak myślę że dam rady Smile a co z poprzednim celem ? poszedłem na sezon do pracy to się zarobiło trochę więc kupiłem i komputerek. Jeśli by kogoś interesowało to poniżej daje opis mojego komputera :
Procesor Intel Core i5-4670 3.4GHz
Płyta Główna MSI Z87-G43
Ram Goodram DDR3 2x4GB 1600MHz
Karta Graficzna Gigabyte GeForce GTX 760 OC 2GB DDR5
Dysk HDD WD Blue WD10EZEX (1TB, 64MB, SATA/600)
Dysk SSD Crucial M500 CT120M500SSD1
Zasilacz SilentiumPC Vero L1 500W 80Plus
Obudowa SilentiumPC Gladius X60 Pure Black
Ogólnie komputer sprawuje się bardzo dobrze, na dzień dzisiejszy we wszystkich grach FULL Detale także myślę że to był dobry zakup.
Pozdrawiam !