Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs się zgadza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hajs się zgadza (/Temat-Hajs-sie-zgadza-91539)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 28-05-2014 19:27

Ale to jak, na wszystkich serwisach w końcu czy tylko na tym instanter, freebiz i jakieś tam jeszcze?


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - nasgaroth - 28-05-2014 19:32

Rozliczyć powinieneś się z każdej zarobionej złotówki.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 28-05-2014 20:26

Kurde, to przerąbane. Moi rodzice tego niezbyt tolerują. ;x Nie wiem, przemyślę co niektóre rzeczy jeszcze, i stwierdzę czy dalej będę to robił.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 28-05-2014 20:39

Możesz jeszcze poprosić znajomych 18 + o to Big Grin


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 28-05-2014 20:53

Takich znajomych to ja nie posiadam. Mam braci, ale oni też tego raczej popierać nie będą.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 28-05-2014 20:55

Na serio? Nikt Ci nie wierzy? Człowieku musiałeś sobie niezłą opinie wyrobić w takim razie Big Grin


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 28-05-2014 21:04

Opinię? To nie ma żadnego związku. Oni po prostu nie wierzą w zarabianie przez internet. Podają argumenty dla których nie warto to robić ( bo się niby zadłużę ;O) i tak dalej. Nie wiem, na serio co mam robić. ;x


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 29-05-2014 07:23

Spróbuj im udowodnić, że tak się nie stanie Big Grin U mnie też na początku było podobne podejście, ale starszy brat mi przynajmniej wierzył Tongue Potem powiedziałem mamie, że zarobiłem 100 zł, ona nie wierzyła. Pokazałem jej moje wyniki, przeczytała 20 + stron regulaminu facepalm bo nie wierzyła. Po czym się zgodziła Big Grin Teraz przynajmniej nie muszę prosić rodziców o kasę na byle co bo mam swoją Smile Podaj jej(jemu) plusy i przekonaj, że nie zadłużysz się bo nic nikomu nie płacisz ...
I pokaż regulamin z którego zrozumieją pewnie tyle samo co moja mam tzn. prawie nic Lol


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - must - 29-05-2014 08:32

Niech Twoja mama/tata napisze do właścicieli danego serwisu na którym zarabiasz, niech się wypyta o co chce i tyle, czy to jest legalne etc.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - Athemis - 29-05-2014 09:56

Zarobisz kasę to uwierzą, miałem to samo Smile