Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamykamy :/ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zamykamy :/ (/Temat-Zamykamy-91343)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik Prac- Babuszki - BabciaSamoZlo - 19-07-2014 12:50

Gdzieś w sierpniu będę startować.


RE: Dziennik Prac- Babuszki - BabciaSamoZlo - 23-07-2014 15:42

Wypłaciłem teraz pieniądze na konto bankowe. Już niedługo dam foty Big Grin.


RE: Dziennik Prac- Babuszki - Noozer - 23-07-2014 16:05

Również się zgłaszam jako gracz na serwerze Wink


RE: Dziennik Prac- Babuszki - BabciaSamoZlo - 17-08-2014 21:58

Pierdole ile z tym serwerem jest roboty...

Firesub- zamiast tworzyć konta wpadłem na inny pomysł zobaczymy czy się uda Big Grin.


RE: Dziennik Prac- Babuszki - VoreCC - 17-08-2014 22:49

Jak promujesz bloga? Przez filmy na yt, hitleap?


RE: Dziennik Prac- Babuszki - BabciaSamoZlo - 19-08-2014 13:38

Filmy na youtube wrzuciłem już ok. 200 filmików.


RE: Dziennik Prac- Babuszki - poduszka12 - 19-08-2014 13:54

Zarobiłeś coś na tym?


RE: Dziennik Prac- Babuszki - BabciaSamoZlo - 20-08-2014 14:17

Tylko astrocash można powiedzieć że mam dobre wyniki.

Próbuje ogarnąć te firesub jednak coś mi nie wychodzi xD. Może za mało czasu w to wkładam. Skończę pracę nad serwerem, odpalę go i skupie 60% mojej uwagi na firesub.


RE: Dziennik Prac- Babuszki - BabciaSamoZlo - 14-09-2014 19:55

Kurde, chciałbym was przeprosić, że tak długo mnie nie było jednak pracowałem nad serwerem. Jest jeszcze dużo pracy odkąd jest game 40k (zrozumieją tylko osoby, które się na tym znają) wraz z source mam o wiele więcej pracy. Startują takie serwery, że nie ma sensu odpalać mojego. Jak narazie pracuje wyłącznie przy serwerze na astrocash dziennie mam ok. 10$ wiem nie jest to dużo jednak nic nie robiłem przy blogach od kilkunastu dni.

Teraz wracam i muszę zarobić na serwer dokładnie muszę ogarnąć jakoś 1500 zł na nowe systemy. Potrzebuje specjalisty od c++ i pythona a jak pewnie wiecie za darmo nie robią.

Na firesub miałem testować nowy system jednak czas nie pozwolił teraz spróbuje to zrobić. A tutaj specjalnie dla was:

[Obrazek: bcrr69bhlplo.jpg]

JBC. Dałem tylko to ponieważ nie chcę zdradzać mojego nicku na innych forach oraz nazwy serwera Smile.



RE: Dziennik Prac- Babuszki - Devil877 - 14-09-2014 21:32

Ciekawy dziennik , widzę też że pracujesz nad nowym serwerem metina to dobrze jak jest/będzie fajny to masz gracza Wink . Swojego czasu też chciałem postawić serwer lecz mi to nie wyszło , pliki mam do dziś na PC lecz z starszym game . Specjalistów spróbuj poszukać tu lub na mpc .