Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ClixTers - siostra PTCSolution! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ClixTers - siostra PTCSolution! (/Temat-ClixTers-siostra-PTCSolution-91116)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - MrocznyKILL - 24-07-2014 22:10

(24-07-2014 22:05)bcclicks napisał(a):  
(24-07-2014 21:38)MrocznyKILL napisał(a):  
(24-07-2014 21:28)bcclicks napisał(a):  
(24-07-2014 20:42)MrocznyKILL napisał(a):  Bux na sprzedaż... A MrocznyKILL ciągle powtarza dobre bo polskie (serwisy) to nie bo w zagranicznych zarobię więcej. TAK tylko ile razy można zaczynać od zeraSex Polskie serwisy istnieją od lat i od lat są stabilne finansowo więc radzę co poniektórym przemyśleć co tak naprawde się opłącaWink Zpraszam do zapoznania się z moją sygnaturą.

beka
No weź daj spokój beka

Wnioskuję że nadal wiążesz swoją przyszłość z serwisami pokroju ptcsolution clixters facepalmSex

btw: no chyba że mam zacząć klikać w twoim serwisie... tam to dopiero kokosy facepalm

No pewnie i zarobię więcej nic nie robiąc niż ty dając Sex markonixowi

Brawo tak trzymaj 2

facepalm


Odp: ClixTers - siostra PTCSolution! - dareo0045 - 25-07-2014 12:51

Chyba clixters skonczył żywot.
http://netadsolution.com/index.html

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - MoveR28 - 25-07-2014 20:51

(25-07-2014 12:51)dareo0045 napisał(a):  Chyba clixters skonczył żywot.
http://netadsolution.com/index.html

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


Wczoraj już to było Wink


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - mks22 - 26-07-2014 12:55

Zmieniła się informacja na stronie Netadsolution. Wcześniej pisali o tym, że do 8 xierpnia można składać oferty kupna serwisów. Teraz już piszą, że strony nie są na sprzedaż Tongue


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - mks22 - 29-07-2014 12:27

Czy Was też po wejściu na adres clixters.net przenosi na adres strony wad.ojooo? Big Grin Jak myślicie, co to oznacza? Tongue Pampers zbiera bespośrednich poleconych Big Grin


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - Owl_ - 29-07-2014 13:02

Tak, u mnie też przenosi na Wad.ojooo (reflink Pampersa) Smile


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - ToxicIce - 04-08-2014 19:35

Co do PTCsolution, chyba Probux ma coś związanego z wykupieniem tej strony(oczywiście po upadku)


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - mks22 - 04-08-2014 19:59

Skąd taki (dziwny) wniosek...?


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - ToxicIce - 04-08-2014 20:04

Jeśli dobrze pamiętam 24 upadł PTC, na swojej stronie napisał ze jest na sprzedaż. Następnego dnia sprawdziłem co u niego słychać. Co się stało? Strona automatycznie przekierowała mnie na stronę probux'a, miałem tak przez kilka dni. Dwóch moich znajomych miało identycznie. Wedługo was miało to jakiś związek? Oraz czy wiecie kto wykupił PTC, tak tylko dla mojej ciekawości?


RE: ClixTers - siostra PTCSolution! - Owl_ - 04-08-2014 20:11

(04-08-2014 20:04)ToxicIce napisał(a):  Jeśli dobrze pamiętam 24 upadł PTC, na swojej stronie napisał ze jest na sprzedaż. Następnego dnia sprawdziłem co u niego słychać. Co się stało? Strona automatycznie przekierowała mnie na stronę probux'a, miałem tak przez kilka dni. Dwóch moich znajomych miało identycznie. Wedługo was miało to jakiś związek? Oraz czy wiecie kto wykupił PTC, tak tylko dla mojej ciekawości?

Wydaje mi się, że to po prostu któryś z adminów PTCSolution ustawił sobie przekierowanie domeny na ProBux'a (z własnym ref-linkiem).
U mnie po kliknięciu w adres PTCSolution albo Clixters (dokładnie nie pamiętam) wyświetlała się strona Wad.Ojoo (z refem Pampersa).