Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? (/Temat-Co-wasi-rodzice-sadza-o-zarabianiu-w-internecie-90467)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - poduszka12 - 28-06-2014 11:53

Raczej nie wierzą w zarabianie w internecie Undecided


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - hrabinia22 - 30-06-2014 11:14

Raczej ich nie wtajemniczam. Wiedzą tyle ile muszą wiedzieć.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - marinko13 - 22-07-2014 13:29

I bardzo dobrze. Nie muszą wiedzieć wszystkiego.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Nico Korsak - 23-07-2014 15:54

Niestety rodzice którzy pracują na etacie mają ogromny problem ze zrozumieniem "zarabianie w internecie", nie potrafią zrozumieć tego że można stworzyć coś samemu , coś od podstaw.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - czesiuleczek - 06-08-2014 17:22

Moi nie mają nic przeciwko, wiedzą że zarabiam, ale nie robią problemów i się nie wtrącają Smile


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - rBartek - 07-08-2014 00:06

Nic nie wiedzą, bo podeszli by do tego negatywnie. Jak na cos uzbieram i kupie to powiem ze wygrałem Big Grin


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Janex - 07-08-2014 01:24

Cytat: Jak na cos uzbieram i kupie to powiem ze wygrałem Big Grin

-Mamo! Mamo!
-Co synku?
-Wygrałem samochód! Big Grin


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - UmCyK - 07-08-2014 01:31

Jak kupiłem sobie PS4 i sgs4 to zmienili zdanie że jednak można zarobić Smile


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - poduszka12 - 07-08-2014 11:46

(07-08-2014 00:06)rBartek napisał(a):  Nic nie wiedzą, bo podeszli by do tego negatywnie. Jak na cos uzbieram i kupie to powiem ze wygrałem Big Grin

Ja tak powiedziałem jak kupiłem sobie jakąś drobnostkę ale teraz mam zamiar kupić telefon za 2tys, to pasuje im powiedzieć że zarobiłem bo oni się muszą rozliczyć z zarobionej kasy


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Janex - 07-08-2014 12:36

@up To trochę względne czy muszą Tongue Praktycznie powinniśmy się rozliczać nawet z 10zł które dostaliśmy na urodziny beka Jeśli konto bankowe twoje czy twoich rodziców nie zobaczy na oczy tych pieniędzy a bezpośrednio pójdzie np. z Pay Pala do sklepu to idzie tak jakby ominąć struktury podatkowe Tongue Nie żebym zachęcał czy coś, ale transakcje z "baków internetowych" trudniej śledzić jak by nie było. Sam mam zamiar jak najbardziej się rozliczyć z tego co zarobię ale jedynie żeby było do tych 3000zł aby zmieściły się wszystkie moje zarobki w kwocie wolnej od podatku Wink