Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. (/Temat-Dziennik-kogos-kto-nie-umie-porzadnie-zabrac-sie-do-pracy-89723)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - Pitek236 - 25-05-2014 09:19

Huehue dokładnie Jerk2


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 25-05-2014 20:30

Nigdy nie nabijałem botami itd. Nawet nie rejstrowałem się na takich stronach ;p


RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond - 09-06-2015 18:22

Przeczytałem ten dziennik dzisiaj znów i łezka w oku się kręci Big Grin Powracam do prowadzenia Smile


Od czasu prowadzenia wiele się pozmieniało. Nabrałem wprawy w zarabianiu, gdy popatrzę na "Cel na maj 70zł" uśmiecham się sam do siebie. Dało mi to wielką motywację i poprawiło humor. Było to ponad rok temu i sam nie mogę uwierzyć że tyle się zmieniło w tak krótki okres. Teraz zarabiam około 10-120 złotych dziennie, jednak dopiero od kilkunastu dni.


Staty z hotcasha:
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]



Cel na dziś:
-Dodać trzy ogłoszenia
-Ogarnąć vpsa, zainstalować na nim nvpn i ogólnie zarabiać bezpieczniej.




CEL DO KOŃCA CZERWCA 1000ZŁ oraz wylądowanie w top 15 hotcasha przynajmniej 7razy



RE: Dziennik kogoś, kto nie umie porządnie zabrać się do pracy. - 4funsecond2 - 21-06-2015 10:28

Proszę o nie handlowanie z nikim kto się za mnie podaje. Ukradziono mi konto zc