Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie (/Temat-Shorte-st-poradnik-jak-zarabiac-ponad-5-dziennie-89410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - adios123 - 26-12-2014 08:52

jestem zielony w tych sprawach ale jakos szybko sie ucze

wczoraj zalozylem konto na facebooku, dodalem troche grup, gdzie jest po 40k osob, wrzucalem zdjecie dziewczyny i takim sposobem w niecale 2 minuty zarobilem AZ tyle:
Views
5
Income
$0.00872
eCPM
$1.74

Chcialbym wiecej no ale coz, dopiero to poczatek Wink dobre i to, moze ktos mi przyklad dac, jakie posty wrzucac, link z shorte wrzucic i usunac (wtedy zostaje samo zdjecie) i dodac jakis opis, czy inna metoda?


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - mysc - 26-12-2014 09:12

Nie wydaj na głupoty ;P

Jak koniecznie chcesz spamować, to raczej grupy KUPIE/SPRZEDAM wchodzą w grę z jakimiś zachęcającymi ofertami. Link usuwaj, tak żeby została tylko miniaturka.

Jak znudzi Ci się spam to polecam wystartować z FP. Dużo mniej pracy i zadowalające efekty Wink


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - Nexudus - 26-12-2014 09:22

Prawda, gdyby nie to ze musialem zrobic przerwe z fp dalej bym mial dniowki po 8$ Big Grin Takze ja wam radze nie bawcie sie w grupy tylko od razu fanpage.


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - adios123 - 26-12-2014 09:47

no to fanpage i co dalej? wrzucanie zdjec dziewczyn (ubranych xD) i wrzucanie linkow shorte? jakos nie moge znalezc dodawania grup na fanpage


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - Barteg - 26-12-2014 09:58

Nie możemy Ci wszystkiego powiedzieć. Czytaj forum i obserwuj inne fanpage.


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - mysc - 26-12-2014 11:27

Albo poszukaj jakiegoś ogarniętego mentora Jerk2Jerk2


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - Nativ - 24-01-2015 16:09

Ze spamu można nieźle zarobić


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - aero2 - 24-01-2015 16:28

Gdyby nie miesięczne wypłaty, wyskakująca captcha i niskie stawki, jeszcze bym tu promował.


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - Pitman - 24-01-2015 17:39

(24-01-2015 16:28)aero2 napisał(a):  Gdyby nie miesięczne wypłaty, wyskakująca captcha i niskie stawki, jeszcze bym tu promował.
W każdym Twoim poście na temat shorte, który spotkałem na tym forum piszesz o captcha. Ogólnie nie wiem w czym masz problem, bo ja działam na tym skracaczu już koło roku i z tego co zauważyłem to naprawde sporadyczne przypadki. Z tego co wiem to zależy też od jakości ruchu. Im słabszy tym częściej wyskakuje, ale to tez nie czesto


RE: Shorte.st poradnik jak zarabiać ponad 5 $ dziennie - aero2 - 24-01-2015 17:49

@[Pitman] Za ostro napisałem, przepraszam, serwis dobrze zalicza i jest wypłacalny, jedynie co wkurza to że nie można usuwać linków.Smile