Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE (/Temat-Poradnik-bukmacherski-Dochodowy-i-skuteczny-system-LIVE-87016)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - RejTom - 30-03-2014 21:06

Potwierdzam wersje Chladka. Też grałem straciłem 100zł plus 100 bonusu i odpusciłem. Grałem tylko to co grupa...


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - B_Y_K_U - 31-03-2014 17:38

(30-03-2014 21:06)RejTom napisał(a):  Potwierdzam wersje Chladka. Też grałem straciłem 100zł plus 100 bonusu i odpusciłem. Grałem tylko to co grupa...
Napisz lepiej ile spotkań zagrałeś i za jaką stawkę, że wszystko przegrałeś?
Jeśli obróciłeś w/w 200pln i wzorując się na autorze grałeś płaską stawką 100pln, więc wtedy wtopiłbyś 2 spotkania z rzędu... Tak też może się staćSmile Chyba, że grałeś sporo niższą i wtopiłeś więcej meczy...


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Hut - 31-03-2014 19:16

ustalenie budżetu to chyba podstawa bukmacherki i myślałem, że nie trzeba pisać o tym, żeby stawka wynosiła nie więcej niż 5-10% budżetu


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - B_Y_K_U - 01-04-2014 04:38

(31-03-2014 19:16)Hut napisał(a):  ustalenie budżetu to chyba podstawa bukmacherki i myślałem, że nie trzeba pisać o tym, żeby stawka wynosiła nie więcej niż 5-10% budżetu
DokładnieSmile Tak więc ciekawi mnie to jak dokładnie kolega wyżej przegrał 200pln-ów tą metodą? Jego znajomy na którego powołuje się w poście stawiał chyba 4 typy... 1 wszedł, 3 nie. Tak więc, jeśli kolega zagrał wspólnie z drugim 4 typy i przegrał taką kwotę to na pewno nie stawiał 5-10% budżetuTongue


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - majlo - 01-04-2014 06:54

Też najpierw przegrałem 200 zł z bonusem, ale na własne życzenie, bo grałem nie do końca tak jak było napisane w poradniku i ustalilem zbyt duże stawki ;p Ale wplacilem jeszcze 100 zł i gram mniejszymi stawkami - teraz mam 500 zł więc sposób napewno działa, wymaga tylko sporo cierpliwości Wink


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - kuba48 - 01-04-2014 19:42

Poradnik Hut-a jest dobry okazały, tylko nie dla debili, że tak brzydko powiem..


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Ciastek - 02-04-2014 09:12

@kuba ile na plusie?


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Gokowski - 02-04-2014 15:42

a więc zdaje recenzje po zakupie. Poradnik dla osób myślących i kumatych. Jest czasochłonny ale moim zdaniem warto spróbować.
Pierwsza gra, niezgoda z poradnikiem - wtopione 10zł
Druga gra, zgodnie z poradnikiem - wygrane 18
trzecia gra, zgodnie z poradnikiem - wygrane 18
oraz dzisiejsza gra, zgodnie z poradnikiem - wygrana 188
Pozdrawiam Smile


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - B_Y_K_U - 03-04-2014 15:43

Na 10 zagranych spotkań 7 do przoduSmile Więc skuteczność spoko!

@EDIT:
8/11 do przoduCool


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - ludek1111 - 03-04-2014 17:59

Ja postawiłem jak do tej pory 4 zakłady z czego tylko jeden nie wszedł więc generalnie jestem na plusie.

Poradnik fajny tylko potrzeba mieć sporo czasu. Pobawię się jeszcze i zdam sprawozdanie jak już postawię więcej zakładów Wink