Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! (/Temat-Fires-Twoja-pierwsza-kasa-Nisze-85505)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - djram - 19-02-2014 16:02

Ruszać głową gimby głąbowate


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - xjointmanx - 19-02-2014 16:21

Moim skromnym zdaniem podawanie miejsc gdzie wstawiać linki to głupota dlaczego ? Chyba każdy ma internet może sobie wpisać pewne frazy w google i jest tego setki tysięcy Trudno widzę użyć mózgu wielkości orzecha i użyć swoich szarych komórek :/ Ogólnie autor tematu podał wam dość dobre miejsca na których dało się jeszcze zarobić dobrze około 2miechy temu ale teraz to jest koniec choć wpada coś jeszcze no ale widzę narzekania że są do d..y, a to dlatego że wszyscy rzucili się i jest teraz zaspamowane w taki nie umiejętny sposób że aż w oczy razi i odstrasza... To że ktoś doda 100 razy w jednym temacie tyle linków że są dłuższe niż tory nic nie da a miejsce się zepsuje Brawo dla niektórych ! A jak już znajdziesz swoje miejsce to radził bym ci trzymać to jak najdłużej i nie podawać tego nikomu w tym biznesie trzeba być kuta..em i tyle. Ale reput dla autora za poświęcony czas aby napisać ten krótki poradnik


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - aero2 - 19-02-2014 21:22

Tu chodzi tylko o wejścia z Google gości im więcej przebywa na stronie, blogu czy forum tym większa szansa na leada.

Jeszcze ważna rzecz, jeśli już daje się linka to też się odpisuje z innych nicków że działa i w ogóle realistycznie leady same wpadają.

Póki co jedna z nisz tych sypie leadami i niech tak zostanie.Big Grin


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - Damascenon - 19-02-2014 22:41

To chyba troche zle myslisz... kazda sypie leadami tylko trzeba pomyslec

Wyslane z mojego hujałeja G pinscet 10 lub sms (zalezy od kraju w ktorym obecnie przebywam)


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - On2000 - 20-02-2014 00:07

(19-02-2014 22:41)Damascenon napisał(a):  To chyba troche zle myslisz... kazda sypie leadami tylko trzeba pomyslec

Wyslane z mojego hujałeja G pinscet 10 lub sms (zalezy od kraju w ktorym obecnie przebywam)


fikcja gosc podaje tylko oczywista oczywistosc a jak cos sie spytalem to kazal mi pisac na gg a tam reklamowal swoje forum na ktorym niby sa nisze do ktorych dostep mamy gdy jako jego ref przytulimy 10 zl , nastepny poziom to 50,100,300 i za kazdym razem sa niby coraz lepsze nisze rowniez za pisanie postow dostajemy punkty dzieki ktorym mozemy dostac dostep do super ekstra nisz nisz .. JEDNAK co sie okazuje ? sprawdzilem to napisalem w nocy duzo postow (spam) wykupilem przez sklep forumowy dostep do dzialu a tam nie bylo zadnego postu/tematu.

UWAGA na Damascenon.


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - Damascenon - 20-02-2014 00:18

Fakt posiadam owe forumSmile jest do niego dostep dla refow^^ jest isystem motywacji xD punkty za pisanie postow sa i za pisanie poradnikow. Niestety mistrzu tu sie mylisz bo, nie zaspamowales forum. I nie wykupiles dostepu do nisz xD bo przydzielam je recznie. Dziala to tak samo jak strefa wtajemniczonych tutaj. Forum nie jest skonczone oficjalny start odbedzie sie nie dlugo, gdzie beda informacje jak zaczac co robic itp. Beda nisze na start i bedzie indywidua pomoc dla refowWink a to czy ty przytulisz 10zl czy 300 to chyba lepiej dla ciebie xDD a nisze w dzialach faktycznie sa^^ nie zobaczysz ich, nawet tematow... chyba tylko jako gosc xD

W dzien wstawie ss rozmowy jak gosciu chce wyciagnac info o niszach xD

Wyslane z mojego hujałeja G pinscet 10 lub sms (zalezy od kraju w ktorym obecnie przebywam)

Skreeny Wink
http://scr.hu/243f/kvotk
http://scr.hu/243f/mvvuu
http://scr.hu/243f/46x52

Ludzie to by chyba chcieli zeby jescze zrobic robote za nich...


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - On2000 - 20-02-2014 03:09

ja wstawie jak ty naciagasz i odrazu reklamujesz swoje forum


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - GGG205 - 21-02-2014 11:53

Dobry poradnikiczek, najlepiej chyba zarobi się na filmach i grach (minecraft), ja dopiero teraz zakosztowałem tego i są to dobre sposoby.


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - Doragon - 21-02-2014 17:21

Gift Kody do Minecraft to fake program?


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - jaro225 - 21-02-2014 17:40

@up
tak