Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? (/Temat-Ile-wyciagniesz-kasy-ze-spamu-dzieki-fires-83160)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - TastemanPL - 07-01-2014 14:38

1gr po co ten temat?


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - mordimer12 - 07-01-2014 15:42

Ja mam pytanie np. jakbym otworzył bloga, to czy powinienem pierwsze kilka postów napisać zgodnie z tematyką o której bym otworzył tego bloga a następnie wkleił jakiś program np. jakiś plik? Czy od razu, pozdrawiam


Odp: RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - asiorek - 07-01-2014 16:51

(07-01-2014 14:28)davidek00 napisał(a):  ale jak to jest? spamijecie niszą do pobrania czy piszecie darmowe doładowanie i link z fires?

To sa tzw chwyty reklamowe :-) im lepszy tekst wymyslisz, i program wybierzesz ( dobrze mozna na lokalizerze wlasnie dorobić) tym wiecej leadow zyskasz. Moj rekord na fires to 22zl ( 5 leadow) w sobote posmamowalem w sumie malo, i przy okazji fanpage troche lajkow zyskal, wiec juz sie zaczynaja nabijac naturalni fani :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - lorkos - 07-01-2014 21:49

Może mi ktoś napisać co to jest autopilot ? Ciągle o nim słyszę ale chyba głupia jestem,że jeszcze nie wiem o co chodziBig Grin


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - jaro225 - 07-01-2014 22:06

(07-01-2014 21:49)lorkos napisał(a):  Może mi ktoś napisać co to jest autopilot ? Ciągle o nim słyszę ale chyba głupia jestem,że jeszcze nie wiem o co chodziBig Grin

Zarabianie na autopilocie polega na tym, że nic nie robisz, a leady cały czas ci wpadają.


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - lorkos - 07-01-2014 22:24

Tyle to sie domyśliłam ale to jakiś program czy co? Jakieś szczegóły poproszę bo też bym tak chciałaWink


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - lukaszz9 - 07-01-2014 22:35

nie... po prostu np spamujesz wieczorem i myslisz ze przed wylogowaniem mialas np 45zł to tak juz zostanie, a jednak nie, bo przez noc ludzie tez wpisywali piny i kasa Ci wpadla chociaz wtedy spałaś Wink

to autopilot, troche ciezko wytlumaczyc ;p


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - jaro225 - 07-01-2014 22:40

Powiedzmy narobisz się przez 2 dni. Zrobisz super bloga, super niszę, wypromujesz filmiki i wyjeżdżasz na tydzień. Po tygodniu przychodzisz i przez ten właśnie tydzień zarobiłaś 300zł nie robiąc nic w tym czasie - to jest autopilot.


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - lorkos - 08-01-2014 08:34

Eee to lipa.Ja tak zarabiam cały czas-rano poświęcę 2 h a cały dzień kasa leci.Myślałam,że to jakiś program który o danych godzinach umieszcza gdzieś linki.


Odp: RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - sqmany - 08-01-2014 15:49

(08-01-2014 08:34)lorkos napisał(a):  Eee to lipa.Ja tak zarabiam cały czas-rano poświęcę 2 h a cały dzień kasa leci.Myślałam,że to jakiś program który o danych godzinach umieszcza gdzieś linki.

Są takie programy do spamu, ale kosztują.

Wysłane z mojej Sony Xperia J ST26i przy pomocy TapaTalka _ wygranej w serwisie FireGift.pl