Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs urodzinowy AstroCash.org! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Konkurs urodzinowy AstroCash.org! (/Temat-Konkurs-urodzinowy-AstroCash-org-79384)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Konkurs urodzinowy AstroCash.org! - Gremquen - 24-11-2013 21:23

graty xy0urneyx Big Grin
Kurde no, jedno pytanie i byłbym zaraz za tobą ....


RE: Konkurs urodzinowy AstroCash.org! - Roxi5017 - 24-11-2013 21:25

Jedni mieli łatwiejsze, drudzy trudniejsze, nic się na to nie poradzi. Ja po raz kolejny jedno wielkie nic, ale cóż Wink


RE: Konkurs urodzinowy AstroCash.org! - Bolt - 24-11-2013 21:25

ajj nie popisałem się z jednym pytaniem i straciłem dużo czasu i szansę na nagrodę bo stoję na ostatnim miejscu i przez te 40 minut ktoś zdąży mnie pozbawić pechowej 13 pozycji. Mimo wszystko fajna zabawa, gdyby takie były co miesiąc!


RE: Konkurs urodzinowy AstroCash.org! - AstroCash.org - 24-11-2013 21:38

Jak się podoba konkurs? Smile


RE: Konkurs urodzinowy AstroCash.org! - Bolt - 24-11-2013 21:39

bardzo fajnie, róbcie takie częściej, oczywiście nie co miesiąc z takimi nagrodami ale na przykład co 3 Wink albo częściej z niższymi nagrodami. Bo sama inicjatywa fajna


RE: Konkurs urodzinowy AstroCash.org! - Krissu - 24-11-2013 21:42

Niektóre pytania to z kosmosu są.. Tongue Ale sama taka zabawa całkiem miła, trzeba przyznać.
Co miesiąc przeznaczyć jakąś kwotę. Powiedzmy, 30nagród za kwotę 2000zł . Smile


RE: Konkurs urodzinowy AstroCash.org! - Roxi5017 - 24-11-2013 21:42

Konkurs sam w sobie jest fajny, zdecydowanie lepszy i bardziej fair niż poprzednie restocki Wink


RE: Konkurs urodzinowy AstroCash.org! - Gremquen - 24-11-2013 21:44

Dokładnie.
Można by robić co miesiąc dla ludzi, którzy zarobili np. 100$ w danym miesiącu.
20 miejsc i nagrody tanie, np. jakiś pad do kompa, słuchawki jakieś przeciętne, dodatkowe dolary, mysze, klawiatury itp.
Żeby nagrody nie przekraczały 100zł (chociaż jeśliby się dało, tym lepiej Smile )


RE: Konkurs urodzinowy AstroCash.org! - Kubixowy - 24-11-2013 21:47

Jak dla manie konkurs świetny! Mimo, że nic nie wygrałem to i tak się zaj*biście ciesze że dzięki wam mogę zarobić trochę kasy Big Grin


RE: Konkurs urodzinowy AstroCash.org! - AstroCash.org - 24-11-2013 21:47

Będziemy myśleć nad tą formą konkursu Smile w przyszłości Smile