Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysły na nowe PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Pomysły na nowe PP (/Temat-Pomysly-na-nowe-PP-79019)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Pomysły na nowe PP - bolo9797 - 30-10-2013 18:01

Slasher a ja ci polece wypier*****z tego forum bo nie jest one przeznaczone dla frajerow.
Allegro i pozyczka super pomysl.


RE: Pomysły na nowe PP - acrossv13 - 30-10-2013 18:05

(30-10-2013 16:41)aero2 napisał(a):  1. BIK, BIG, BRKN, KRD, ERIF - Podaj numer, oczyścimy Cię z rejestru dłużników.

2. Allegro - Podaj numer, aby mieć 100% Pozytywnych komentarzy.

3. Kredyt, Pożyczka - Podaj numer, pożyczymy Ci pieniądze.

Bardzo przesadziłeś ( 1,3 ) ... Nawed jak by było to nowym PP i tak bym nieskorzystał ...


A może : Vouchery 1000 zł do Sephora itp Smile


RE: Pomysły na nowe PP - Slasher1 - 30-10-2013 18:17

(30-10-2013 17:21)DFM napisał(a):  "Darmowa pożyczka"

[ Podaj numer aby otrzymać darmową pożyczkę. 99,9% otrzymuje pozytywną odpowiedź ! ]

Wysyła sms , wbija pin i widzi że nie dostanie - jest odmowa - fart jest tym 0,01% .

Proste jak budowa cepa a chętnych na to będzie ogrom Wink
A pomyślałeś o tym że user będzie jeszcze myślał ze musi to spłacać?


RE: Pomysły na nowe PP - diabloo07 - 30-10-2013 18:27

(30-10-2013 18:17)Slasher1 napisał(a):  
(30-10-2013 17:21)DFM napisał(a):  "Darmowa pożyczka"

[ Podaj numer aby otrzymać darmową pożyczkę. 99,9% otrzymuje pozytywną odpowiedź ! ]

Wysyła sms , wbija pin i widzi że nie dostanie - jest odmowa - fart jest tym 0,01% .

Proste jak budowa cepa a chętnych na to będzie ogrom Wink
A pomyślałeś o tym że user będzie jeszcze myślał ze musi to spłacać?

Spłacać pożyczkę, której mu nie przyznano?


RE: Pomysły na nowe PP - lorkos - 30-10-2013 18:42

na pożyczkę chętnych nie będzie,współpracuję od lat z programem partnerskim w którym płacą 15 zł za samego leada i mam ich max 40 w ciągu miesiąca więc reklamować żeby zarobić 2-3zł w easy to bez sensu-lepiej mieć 15 Smile


RE: Pomysły na nowe PP - szykiryki - 30-10-2013 19:03

Sory, ale czy tylko ja dostrzegam bezsens tego tematu w perspektywie nadchodzącego kreatora?!?! Rzucacie pomysłami (w większości bardzo dobrymi), pozbawiając się dochodowych, INDYWIDUALNYCH nisz kiedy pojawi się już kreator!

Żeby nie było offtopu- wszystkie programy, w których jest możliwość zgarnięcia czegoś za darmo (bony, paliwo itp.)- doładowania i słuchawki wciąż są skuteczne, więc tego typu programy zawsze się sprawdzą.


RE: Pomysły na nowe PP - ASTONEQ - 30-10-2013 20:02

1. Strona z fotkami i prywantymi nagraniami (szczególnie treści +18)
2.Możliwość wygrania voucherów, kuponów rabatowych, bonów do sklepów z ciuchami/eletrkoniką itd
3.Wróżby
4.Możliwość wygrania telefonu i na strone 5 modeli do wyboru czy coś w tym stylu


RE: Pomysły na nowe PP - Slight - 30-10-2013 20:05

- Punkty premium do Plemion. :>

Wysłane z mojego GT-S5660 przy użyciu Tapatalk


RE: Pomysły na nowe PP - daniel42na - 30-10-2013 20:12

G. dostaniecie a nie kreator, a jeśli już to na pewno nie taki jak sobie wyobrażacie.
Pohamujcie się też troche z pomysłami na jakieś programi z niby ofertami pracy czy rozdawaniem pieniędzy, nikt wam nie pozwoli tak oszukiwać ludzi na własne ryzyko.


RE: Pomysły na nowe PP - Krissu - 30-10-2013 20:19

A mnie się wydaje, że.. dobrym motywem byłoby zrobienie coś ala stream, ale...

1. Po kliknięciu 'START', 'Strzałki', '-->' czy jak kto tam lubi, byłoby startowe jakieś ustalone powiedzmy 7-15sekundowe intro, tak jak to w filmach jest.
2. Po tym mogłyby być wyświetlane: Tytuł, rok, reżyser*.
3. Po kilku sekundach pojawiałaby się 'ikonka ładowania' - tzw. buforowanie.
4. Po chwili stream tak jakby zwieszał się.
5. Następnie, aby kontynuować, należy wysłać SMS'a, aby wydajność filmu była lepsza, bla bla bla.

* Dlaczego tak? Można byłoby wpisywać ręcznie, co chcemy, aby było wyświetlane. Docelowo myślę, że tytuł, rok, jakiegoś reżysera, krótki opis, może jakaś króciutka recenzja, to już według własnej woli. Każdy miałby taką rubrykę do wpisywania - nie wiem, na ile jest to możliwe, ale jak mam pisać propozycje to piszę. Tongue

PS. Stówą nie pogardzę. :S