Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - johnny86 - 08-01-2010 08:25

A skad oni biora ceny?
Mozna by sie domyslec wszedzie podatki.
Troche duzo wynioslo. Czyli nie jestes zainteresowany tą nagrodą?
Teraz pytanie czy na każde paczki nadają VAT? Wcześniej nikt nie pisał że kazali płacić.
OD jakiej kwoty nadają podatek? czy za glupią koszulke mogą też opodatkować?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mikobro - 08-01-2010 08:30

A jak ja naprzyklad zamowilem fife 10 to czy moga mi walnac ten vat i ile on bedzie mnie mniej wiecej wynosil ;P
Jestem troche zły bo z pol miecha temu zalożyłem temat na forum o wysyłce... pytalem czy jest ona zwolniona od cła z vatu i od calej reszty oplat... dostalem z 10 odp ze oczywiscie tak, przesylka jest w pelni darmowa ;/


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - johnny86 - 08-01-2010 09:09

Jeśli celincy nałoża CI ten VAt jak Karpik napisał to nie będzie CI sie oplacało przyjmować.
Karpik napisal ze Vat ma od wartosci przesylki i kosztu przesylki do PL ktory wynosi 100$
Czyli jak gra kosztuje 40$+100$=140$
22% z 140 to 30,08 % * 2.8631 zł =86,12 zł
Czy nie lepiej dołożyć kilka zł i kupić w Polsce?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mikobro - 08-01-2010 09:18

A czy jak jej nei przyjme to czy beda jakies konsekwencje Tongue


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - johnny86 - 08-01-2010 09:22

NIeee jedynie moze ze strony lockerz jakies ostrzezenie lub banikTongue


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mikobro - 08-01-2010 09:26

Kurde a taki uradowany bylem na widok emeila z potwierdzeniem Tongue
Pozniej przezytalem ten temat ;d
No coz lece do sql zobaczymy jak sie zakonczy ta cala historia xD
3mta sie Tongue


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Karpik - 08-01-2010 11:54

Słuchajcie... Zadzwoniłem do tej babki 10min po porannej rozmowie w sprawie, że jednak chcę otrzymać tą paczkę, ponieważ sprzedający zobowiązał się oddać mi tą kase (oczywiscie to bylo zmyslone), a ona na to, ze to wkoncu nie jest GIFT skoro za to płaciłem i powiedziała, że musi to zmienić... Myślalem ze teraz bedzie niewiadomo jak wysoka cena, a ona powiedziala ze skoro to nie gift jedynie do zaplty bedzie 85 !!!!! Paczka dziś przylatuje do Polski i w poniedziałek mam ją otrzymać. Dziś nie dodam telefonu, ponieważ zaraz po SKS wyjeżdżam do Gniezna. Jutro jak najwcześniej postaram się to dodać.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - johnny86 - 08-01-2010 12:16

85 to ok 30$ czyli za sam towar a nie +przesylka i wydaje mi sie ze tak powinno byc


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Killer - 08-01-2010 13:03

"Paczka dziś przylatuje do Polski i w poniedziałek mam ją otrzymać." tego nie zrozumiałem ....


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Crash - 08-01-2010 13:46

Weź tej debilce wytłumacz że Lockerz to firma w której zdobywasz punkty i wymieniasz na nagrody.
Po chuj zmyślasz.