Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złoty Biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Złoty Biznes (/Temat-Zloty-Biznes-77242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Złoty Biznes - marcel_kk - 22-10-2013 03:27

(21-10-2013 20:01)malpa2 napisał(a):  Marcel jeśli nie znasz MLM to po co go oceniasz?

Poza tym takie webinary są własnie dla takich jak Ty którzy do konca nie wiedzą wszystkiego o tej firmie więc dobrze że koleś podaje linki.

Ty się za to znasz...wpłać te 540€ i za kilka tygodni lub miesięcy kiedy dowiesz się że kasa przepadła nie zapomnij się nagrać,
gwarantuje Ci, że filmik z Twoja bezcenną miną zrobi furore w necie.
Te dyskusje przypominają dokładnie te same co dotyczyły Banners Broker, Ci co najwięcej zachwalają to są osoby, których poniosła pazerność, wpłacili kase (czytaj: stracili bezpowrotnie), a teraz szukają jeleni co im to w pewnej części zrefundują.
Mam tylko nadzieje że nikt z tego forum nie ulegnie głupocie i zachowa rozsądek zanim wpłaci pieniądze następnemu murzynowi.


RE: Złoty Biznes - serenity - 22-10-2013 07:53

webinary są po to by znależć kolejnych pionków na szachownicę jak ty felek by "szef" specjalista od manipulacji zagonił kolejnych do wpłaty by tacy by wyższy "rangą" cokolwiek zarobił
Gwarancja ???? wiesz gdzie można i co zrobić sobie z napisaną gwarancją której nie masz na papierze zrobić ?
amber gold i inni też dawali gwarancje - wielu na oczy swoich oszczędności całego życia trzymanych w skarpetce już na nie zobaczy
niemcy to naród który przegrał wojnę a jaką są potęgą gospodarczą w świecie ....
polska była w obozie krajów które wygrały wojnę i jak na tym wyszliśmy ?
politykować można tutaj wiele a podsumowując :
skończ bajdurzyć i naganiać ludzi do straty pieniędzy


RE: Złoty Biznes - duzypawel - 22-10-2013 08:25

skoro to jest mlm i chodzi tylko o to, żeby polecać, zapraszać, tworzyć drabinki 13 osób po 540 Euro (=7020) a z tego 3500 dla nas...

to o co chodzi z tym złotem? w którym momencie inwestujemy w złoto? co złoto ma w ogóle do tej piramidy?

może przeczytajcie dokładnie regulamin przed 'zainwestowaniem w złoto' bo może się okazać, że otrzymacie kartkę papieru z napisem 'złoto' Undecided


RE: Złoty Biznes - Felek11 - 22-10-2013 08:31

Mam wrażenie, że komentujecie tą firmę a nikt z was nie obejrzał prezentacji tego biznesu.


RE: Złoty Biznes - serenity - 22-10-2013 08:32

(22-10-2013 08:25)duzypawel napisał(a):  może przeczytajcie dokładnie regulamin przed 'zainwestowaniem w złoto' bo może się okazać, że otrzymacie kartkę papieru z napisem 'złoto' Undecided

wypłatę dostajesz w euro lub w złocie
znam ludzi realne ( znajomi, sąsiedzi) których takie pionki jak felek naobiecywały złotych gór - wpłacili pieniądze, pozbierali innych pod siebie i wypłaty wzieli w złocie
ich złoto które dostali to żelazo miedź i mosiądz pomalowane złotą farbą beka
ich miny były bezcenne do zobaczenia jak otrzymali swoje złoto i poszli sprzedać bekabekabeka


RE: Złoty Biznes - buggy - 28-10-2013 16:22

Witam ponownie.
Ja już swój stół zamknąłem i zarobiłem.

Polecam obejrzeć te nowe filmy:


http://www.youtube.com/watch?v=vmHp1ZIYagU

Przykładowa wyplata:
https://www.youtube.com/watch?v=tcnV40fwOq8

Pozdrawiam


RE: Złoty Biznes - Qwik - 28-10-2013 17:04

(28-10-2013 16:22)buggy napisał(a):  Witam ponownie.
Ja już swój stół zamknąłem i zarobiłem.



Pozdrawiam

Podaj dowód tej wypłaty.


RE: Złoty Biznes - Luksib - 30-10-2013 19:09

Dowód wypłaty w filmiku na górze. Ze swojej strony polecam biznes bo to JEDYNY TAKI na obecną chwilę. Nie można stracić a jedynie zyskać. Ale zawsze znajdzie się ktoś, kto widocznie nie potrafi zrozumieć na czym polega biznes lub kto stracił wiele na "magicznych zarabiaczach".
Jeżeli ktoś poważnie myśli o zarobku, o zarobku z EMGOLDEX zapraszam do kontaktu na PW.


RE: Złoty Biznes - buggy - 03-11-2013 08:07

Póki co czekam na przelew. Jednak jak znam ludzi nawet jak ja bym nagrał filmik z przelewem to by były komentarze typu "photoshop-fake" albo coś także szkoda mojego czasu na takie osoby.Niemniej taki filmik zapewne nagram jak kasa przyjdzie.

Także również zapraszam do kontaktu konkretne osoby
z poważaniem Smile


RE: Złoty Biznes - marcel_kk - 03-11-2013 08:15

Dziwi mnie, że znajdujesz jeszcze jełopów do tej piramidy.