Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 12-09-2013 16:18

Tak surka to podstawa. Wszystko na drugi poziom i doloz sobie jeszcze z 3 budynki z surka ale rozna np mieso, warzywa i drewno a potem rozbudowuj na q3. Zelazo i glina sa malo wazne na poczatku wiec na nie nie trac w ogole energii i ich nie wydobywaj


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kondziorr - 12-09-2013 16:20

Spróbuje


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kondziorr - 12-09-2013 16:20

się zarejestrować thx za info ;33Idea


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 12-09-2013 16:22

Próbuj najwyzej ci się nie spodoba Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - pandokti - 12-09-2013 16:29

Witam witam, można by było jakiś poradnik? Zarejestrowałem się z Twojego refa Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - sheko12 - 12-09-2013 16:49

Hmm ciekawe, zobacze i oczywiście się zarejestruję Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 12-09-2013 16:55

Oczywiście że można. Już podsyłam poradnik Wink. Jutro dodam kilka nowości do poradnika Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 13-09-2013 17:33

mam male pytanie co do rozbudowania tych 6 domow, te od prawej strony mozna budujac sobie market przy drodze a te 3 pozostale od strony surkow jak rozbudowac? drugim pytaniem jest czy warto miec wogole 2 markety czy jeen poprostu? i czy jego area nie zwieksza sie z kazdym kolejnym poziomem?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Golona - 13-09-2013 22:03

(13-09-2013 17:33)Rafiks1992 napisał(a):  mam male pytanie co do rozbudowania tych 6 domow, te od prawej strony mozna budujac sobie market przy drodze a te 3 pozostale od strony surkow jak rozbudowac? drugim pytaniem jest czy warto miec wogole 2 markety czy jeen poprostu? i czy jego area nie zwieksza sie z kazdym kolejnym poziomem?

market z każdym poziomem zwiększa swój tak jakby zasięg działania, więc podejrzewam, że na którymś poziomie sięgnie te 3 domki bardziej z lewej Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 14-09-2013 07:22

o to super bo niebardzo chce usuwac ktores z surkow zeby wybudowac sobie te domki na wyzszy poziom Tongue