Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-Na-Neobux-73954)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - kamerlord - 26-09-2013 14:33

Bardzo ciekawy poradnik. Dowiedziałem się czegoś nowego i mam zamiar przetestować informacje zaczerpnięte z tego poradnika w praktyce.


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - Limin - 28-09-2013 10:27

Mam już 0,56$, jutro kupię refferale i zobaczymy jak to będzie szło. Mam nadzieję, że w 2 miesiące dojdę do progu 25-30 centów dziennie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - patulsky1337 - 30-09-2013 14:58

W 2 miesiące? Spokojnie... Na minijobach zarobiłem raz 2$... jednego dnia... na tym samym zadaniu Big Grin Nie wolno polegać tylko na refach, sami musimy też trochę popracować, żeby potem zbierać plony Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - djmichu - 06-10-2013 14:04

fajny poradnik tylko ref trzeba przedłużać po 30 dniach i tak gówno z tego mamy lepiej polecić neo koledze lub znajomych


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - nyn - 06-10-2013 18:19

@Up. Matma się kłania. Dużo czasu trzeba i systematyczności ale się opłaca.

Czy macie jakieś Mini Jobs do wykonania? Od 3 dni nic tylko coś po portugalsku ;/


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - patulsky1337 - 07-10-2013 07:37

@UP: Minijoby mogą się szybko pojawiać i znikać. Polecam zainstalować dodatek AdAlert, który powiadomi nas, kiedy pojawią się nowe reklamy i minijoby.

@2xUP: Pierwszy post- polecam dowody wypłat Smile Jednak coś z tego jest.


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - nyn - 07-10-2013 11:06

Mam AdAlert, bardzo dobra sprawa. Ale ogólnie słabo z CrowdFlower ostatnio.
Czytałem, że mają problemy w Stanach - dostali pozew za to, że płacą ludziom poniżej stawki minimalnej.


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - nyn - 08-10-2013 13:07

Dla chętnych - ponad 8k minijobs po 8c. Czas wykonania jak dla mnie - 2-3 minuty nie więcej.
1.Patrzymy jaka to firma.
2.Nie odpalamy odnośnika jaki nam daje task, czasem ciężko tam znaleźć info więc kopiujemy nazwę frimy/restauracji do google i dodajemy opcje szukania na Yelp.
3.Na Yelp jest całe info jakie potrzebujemy
4.Wypełniamy ankietę.


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - serenity - 19-10-2013 22:57

ciekawy poradnik bardzo ale nie da się ukryć, że chcąc tutaj w krótkim czasie do konkretnych zarobków trzeba zainwestować swoje pieniądze w zakup poleconych i zakup konta premium
ja poleconych już zbieram i myślę, że kwestiach 2-3 tygodni już do zakupu premium tylko z zarobków z poleconych Smile a zainwestowałam tylko i wyłącznie w refów Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - hebataer2 - 20-10-2013 00:16

bardzo dobry poradnik własnie od dzisiaj sie na nim od niego opieram Lol