Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy PPA - GTraxX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy PPA - GTraxX (/Temat-Dziennik-pracy-PPA-GTraxX-73023)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - GTraxX - 14-08-2013 17:53

(14-08-2013 17:22)Qwik napisał(a):  Nisze możecie szukać na blogach blogspot w których jest wiget popular post.

Ooo, bardzo dobry pomysł Big Grin na pewno go użyję ^^


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - Monster - 14-08-2013 21:56

Co to jest BL, GSA i Pingowanie postow? I jakie strony polecacie do nabijania wyświetleń na yt i jaką do linke, coment.


Dziennik pracy PPA - GTraxX - ciamciaj - 15-08-2013 07:44

(14-08-2013 21:56)Monster napisał(a):  Co to jest BL, GSA i Pingowanie postow? I jakie strony polecacie do nabijania wyświetleń na yt i jaką do linke, coment.

Jeśli tego nie wiesz poczytaj np ksiegapozycjonera.pl lub forum.optymalizacja.pl bo tylko sobie zaszkodzisz jak odrazu wezmiesz się za BlackHat.


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - GTraxX - 19-08-2013 15:18

dzięki ciamciaj za stronki
Monster wiem wiem co to jest, ale GSA do końca nie wiem o co chodzi


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - GTraxX - 19-08-2013 16:45

No cóż, konto z filmikami na yt mi skasowali :/ Wszystko od początku a yt ...

Dziś niewiele zrobię:

-Pingowanie starych postów
-Przy okazji poczytam stronę od ciamciaja
-Może zrobię nowe konto na yt

Zarobki :


Today's Earnings:
$0.00
Yesterday's Earnings:
$0.00
Month's Earnings:
$0.00
Total Earnings:
$10.62
Available Payout:
$10.62



RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - DawidFB - 19-08-2013 23:02

nie wrzucaj wielu filmoe na 1 konto, max 2 filmy na 1 kanal.


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - GTraxX - 30-08-2013 20:54

@DawidFB dobra rada. Jakoś straciłem zapał po tym Undecided


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - Devil877 - 30-08-2013 21:14

GTraxX nie trać zapału bo Ci konto na YT z banowali , stwórz następne a potem kolejne itd . Większości osób zarabiających na PPA po usuwali konta ale się nie poddali . Wiem jak to jest bo sam kiedyś straciłem długo stojące konto na YT . Nie czytałem Twojego dziennika od początku więc nie wiem czy działasz na darmowym czy na własnym hostingu . Ale najważniejsze nie poddawać się Big Grin


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - Monster - 30-08-2013 22:12

Jeśli jest już jakaś nisza popularna, to ile wyświetleń lapek i komentarzy powinno być? No i ogólnie ile trzeba dawać żeby pobrania leciały? I jak to jest ze w programach zlece 300 wyświetleń a potem niewiadomo skąd nagle mam 1200 wyświetlen w moim filmiku? Jeśli zlece komentowanie mojego filmiku to też lecą wyświetlenia? Przy filmiku mam więcej wyświetleń niż w wyszukiwarce jak to dokładnie jest.


Mam powiedzmy 60zł. W jaki sposób to najlepiej zainwestować? Jakieś pozycjonowanie albo co?


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - Devil877 - 30-08-2013 23:31

Mając 60 zł kupisz hosting (3 miesiące) + domena + ukrycie danych