Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! (/Temat-Afiliant-com-nie-trzeba-miec-strony-www-zeby-zarabiac-70531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 28-06-2013 14:36

A tego to już nie wiem. Smile Podejrzewam, że jeśli ktoś nie miał wcześniej konta w BlaBla i Ci się zarejestruje z reflinka, to jest ok, ale jeśli już ma tam konto i założy "fejkowe", to już nie jest ok. Tongue


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 28-06-2013 17:55

Nie fejkowe gram tylko czysto , bo zależy mi na tym programie .
Czy pieniądze dostaje od razu jak ktoś zrobi ofertę czy muszą oni to zaakceptować .
Mam 79 użytkowników i zero zarobione .
Edit : Z przyjemnością informujemy, że na Twoim koncie pojawiły się następujące prowizje:

Program: BlaBlaCar.pl
Id transakcji: S-lhn4_X-VYMHhJwC4H_Wg
Rodzaj transakcji: lead
Data zamówienia: 2013-06-29 10:42:03
Kwota prowizji: 1.60 zł


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 01-07-2013 13:02

Smile Na dobry początek!

Z tego co zaobserwowałem u mnie, to prowizja pojawia się w momencie, w którym ktoś zrobi leada. Czym jest zrobienie leada, to zależy od programu i zawsze jest to opisane w zasadach programu.

A konwersja 1 lead z 80 użytkowników jest w zasadzie czymś normalnym, chyba, że trafi się na naprawdę kozackie miejsce w Internecie, czyli w 100% trafi się w target programu.

Ostatecznie w czerwcu moje zarobki w sieci wyniosły 1916,89. :>


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - szykiryki - 01-07-2013 14:24

Wielkie dzięki za te porady.
Dziś mój pierwszy dzień pracy:
[Obrazek: d7748dc2f1143812.jpg]

Dobry wynik, zwłaszcza, że dopiero 15, może do wieczora wpadnie jeszcze parę leadów Wink.
Linki promuje się o niebo lepiej niż banery na stronie...
Dzięki jeszcze raz za podzielenie się metodą i gratuluję zarobków- będę Cię gonić!
Pozdrawiam.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 01-07-2013 14:58

W programie z soczewkami ludzie się rejestrują , a nie zalicza mi , tam tylko pisze , że wypełnienie formularza więc nie wiem .


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Specyzer - 01-07-2013 16:30

Dobry poradnik , mi się przyda i jeszcze jutro ogarnę trochę i kasy coś będzie .


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - maras1970 - 01-07-2013 21:29

kawał dobrej robotySmile


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 02-07-2013 10:22

@szykiryki

Ładnie, cieszę się, że Ci idzie. Smile Teraz może być tylko lepiej. Big Grin

@prololex

Z opisu programu:

Cytat:Wydawca wynagradzany będzie za poprawne wypełnienie formularza kontaktowego przez przekierowanego użytkownika.

Może nie wypełniają poprawnie? Mówiłeś, że masz 1 leada, także na 100% program działa. Tongue

@Specyzer

Daj znać jak Ci będzie szło. Smile

@maras

Dziękuję. Wink


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - draksone - 02-07-2013 18:08

@mr.nobody
Cytat:Twoje zgłoszenie do udziału w programie Alior Sync zostało odrzucone. Poniżej znajdziesz uzasadnienie tej decyzji.

Brak strony

Twoje zgłoszenie do udziału w programie BlaBlaCar.pl zostało odrzucone. Poniżej znajdziesz uzasadnienie tej decyzji.

Brak strony

Twoje zgłoszenie do udziału w programie eDarling zostało odrzucone. Poniżej znajdziesz uzasadnienie tej decyzji.

Brak strony

Twoje zgłoszenie do udziału w programie Glamity.com zostało odrzucone. Poniżej znajdziesz uzasadnienie tej decyzji.

Brak strony
A podobno nie trzeba mieć strony.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 02-07-2013 18:13

Ja miałem podobnie , to zgłosiłem się drugi raz , ale tobie naprawde sporo odrzucili .